مرحله سوم پویش میانداران سلامت+تصاویر

۶۰۰ بسته معیشتی توسط هیئت رزمندگان ثارالله همدان در بین نیازمندان توزیع شد.

 

به گزارش عصر همدان؛ مرحله سوم پویش میانداران سلامت پیش از ظهر امروز به همت هیات رزمندگان ثارالله، سومین مرحله پویش میانداران سلامت با هدف توزیع ۶۰۰بسته  معیشتی در بین نیازمندان اجرا شد.

اقدامات جهادی دیگر هم توسط هیئت رزمندگان ثارلله همدان در سطح استان در حال اجرا است، در همین رابطه روح الله نباتی مسئول هیات ثارالله همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: در راستای فرمایشات رهبری بر اجرای کمک مومنانه اعزام گروههای جهادی را در روزهای کرونایی به روستاهای محروم داریم .

وی ادامه داد: از اوایل ماه مبارک با همت گروههای جهادی به چندین روستای محروم سفر کردیم و خدمات پزشکی و روانشناسی و غیره ارائه دادیم.

نباتی با اشاره به نقش پررنگ جوانان در اردوهای جهادی افزود: خوشبختانه شاهد حضور و استقبال بی نظیر جوانان در این رزمایش و کمک مومنانه هستیم و خدمات خوبی به مردم روستا ارائه می شود .

وی اظهارداشت : هیئت رزمندگان ثارالله باکمک جهادگران استان همدان که شامل تیم پزشکی در رشته های مشاوره ،مامایی و پزشک عمومی هستند در ماه مبارک رمضان به مردم کمک رسانی کردند و لبخند بر روی لب های انان آوردند که این خدمت رسانی خود یک نوع کمک مومنانه است.

نباتی عنوان کرد: این سومین هفته از ماه مبارک رمضان است که جهادگران هیئت ثارالله به روستای دور افتاده و کم امکانات می روند و به ان ها خدمات ارائه می دهند.

آخرین مطالب