• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024
2

۴ هزار فرهنگی در ملایر واکسن کرونا دریافت می کنند

  • کد خبر : 123375
  • 11 مرداد 1400 - 8:48
۴ هزار فرهنگی در ملایر واکسن کرونا دریافت می کنند

محمدرضا بشری گفت: ۴ هزار فرهنگی در ملایر علیه بیماری کرونا واکسینه می شوند ه این تعداد شامل تمامی معلمین رسمی و قراردادی در مدارس دولتی و غیردولتی در سه منطقه آموزش و پرورش ملایر ، سامن و جوکار می شود. محمدرضا بشری، مدیر آموزش و پرورش ملایر در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با […]

محمدرضا بشری گفت: ۴ هزار فرهنگی در ملایر علیه بیماری کرونا واکسینه می شوند ه این تعداد شامل تمامی معلمین رسمی و قراردادی در مدارس دولتی و غیردولتی در سه منطقه آموزش و پرورش ملایر ، سامن و جوکار می شود.

محمدرضا بشری، مدیر آموزش و پرورش ملایر در گفتگو با خبرنگار عصر همدان؛ با اشاره به آغاز واکسیناسیون فرهنگیان در ملایر اظهار کرد: با توجه به تصمیم وزارت بهداشت واکسیناسیون کرونا برای فرهنگیان از عید غدیر آغاز شد.

وی افزود: با بررسی های انجام شده سه مرکز برای واکسیناسیون فرهنگیان در نظر گرفته شده است با توجه به برنامه زمانبندی واکسن کرونا به فرهنگیان تزریق می شود.

بشری با بیان اینکه ۴ هزار فرهنگی در ملایر علیه بیماری کرونا واکسینه می شوند تصریح کرد: این تعداد شامل تمامی معلمین رسمی و قراردادی در مدارس دولتی و غیردولتی در سه منطقه آموزش و پرورش ملایر ، سامن و جوکار می شود.

وی گفت: تلاش ما این است که تمامی کسانی که با دانش آموزان در طول سال تحصیلی ارتباط دارند از جمله مستخدمین و راننده های سرویس مدارس نیز واکسینه شوند.

مدیر آموزش و پرورش ملایر بیان کرد: جلسه نهایی نحوه واکسیناسیون کرونا فرهنگیان دوشنبه در فرمانداری برگزار و زمان و مکان دقیق حضور فرهنگیان برای واکسیناسیون مشخص می شود.

وی افزود: سرباز معلمین، نیروهای خرید خدمات و استخدامی های جدید نیز در مرحله دوم واکسیناسیون کرونا فرهنگیان واکسینه می شوند.

بشری با بیان اینکه با آمادگی کامل واکسیناسیون کرونا فرهنگیان در ملایر انجام می شد، تصریح کرد: با توجه به تصمیمات اخذشده مدارس از مهر ماه قطعا حضوری برگزار می شود.

وی افزود: کلیه برنامه ریزی ها برای حضور دانش آموزان در مدارس انجام شده و پیش بینی های لازم برای تردد، تهویه کلاس و تجمع دانش آموزان سنجیده شده است.

انتهای پیام/گ

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=123375
  • دیدگاه‌ها برای ۴ هزار فرهنگی در ملایر واکسن کرونا دریافت می کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.