• امروز : سه شنبه - ۸ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 27 February - 2024
2
رئیس نظام پرستاری همدان:

پرستاران شرکتی همدان وضعیت خوبی ندارند/ اراده‌ای برای ساماندهی وجود ندارد

  • کد خبر : 2524
  • 11 آبان 1397 - 15:18
پرستاران شرکتی همدان وضعیت خوبی ندارند/ اراده‌ای برای ساماندهی وجود ندارد

رئیس نظام پرستاری همدان با بیان اینکه پرستاران شرکتی وضعیت خوبی در استان ندارند و گویا دیده نمی‌شوند، گفت: اراده‌ای در وزارت بهداشت نمی‌بینم که پرستاران شرکتی را تبدیل وضعیت کند و سروسامانی به کار آنها دهد.

به گزارش عصر همدان، تعدادی از پرستاران شرکتی مرکز بهداشت همدان نسبت به کاهش حقوق خود اعتراض دارند که در این خصوص رئیس نظام پرستاری همدان عنوان کرد: تاکنون پرستاران شرکتی مراکز بهداشت مراجعه‌ای مبنی بر کاهش حقوق‌ها به نظام پرستاری نداشته‌اند اما در مجموع امسال پرستاران شرکتی وضعیت خوبی ندارد.

هادی زرینی با اشاره به اینکه یک ماه پیش بعد از گذشت هفت ماه حکم افزایش حقوق پرستاران از وزارت بهداشت ارسال شده در حالی که باید زودتر این اقدام صورت می‌گرفت، افزود: پرستاران شرکتی ابتدای مهرماه نیز با تعرفه سال گذشته حقوق دریافت کرده‌اند.

رئیس نظام پرستاری همدان با بیان اینکه همواره شاهد تاخیر در پرداخت حقوق پرستاران شرکتی هستیم، گفت: تاخیر ۱۵ تا ۲۰ روز و گاهی یک ماه در پرداخت حقوق این پرستاران وجود دارد.

وی با تاکید به اینکه پرستاران شرکتی وضعیت خوبی در کشور و بالطبع در استان ندارند، خاطرنشان کرد: گویا پرستاران شرکتی اصلاً دیده نمی‌شوند.

زرینی با بیان اینکه پرستاران شرکتی مرکز بهداشت نیز با این شرایط مواجه هستند، افزود: با پیگیری در وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی همدان تنها می‌توانیم بعد از یک ماه حقوق پرستاران شرکتی را به حساب آنها واریز کنیم.

وی با اشاره به اینکه بعد از ۶ یا هفت ماه حکم افزایش حقوق پرستاران شرکتی را دریافت کرده‌ایم، گفت: اراده‌ای در وزارت بهداشت نمی‌بینم که پرستاران شرکتی را تبدیل وضعیت کند و سروسامانی به کار آنها دهد.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=2524
  • دیدگاه‌ها برای پرستاران شرکتی همدان وضعیت خوبی ندارند/ اراده‌ای برای ساماندهی وجود ندارد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.