• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024
3
فرمانده سپاه ناحیه همدان:

مردم اجازه نمی‌دهند نیرنگ دشمنان کارساز شود

  • کد خبر : 1516
  • 17 شهریور 1397 - 14:06
مردم اجازه نمی‌دهند نیرنگ دشمنان کارساز شود

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: مردم در عین اینکه از مسئولان مطالبه می‌کنند و به تاسی از رهبر معظم انقلاب درخواست تلاش شبانه‌روزی مدیران در خدمت به مردم را دارند، اجازه نمی‌دهند نیرنگ دشمنان کارساز شود.

به گزارش عصر همدان، حسن برزگر صبح امروز در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول‌الله ۲ اظهار کرد: امروز که دشمنان به خیال خام خود اجازه نمی‌دهند ۴۰ سالگی انقلاب را جشن بگیریم، بسیجیان ما با اقتدار در صحنه حضور دارند.

وی ادامه داد: مردم در عین اینکه از مسئولان مطالبه می‌کنند و به تاسی از رهبر معظم انقلاب درخواست تلاش شبانه‌روزی مدیران در خدمت به مردم را دارند، اجازه نمی‌دهند نیرنگ دشمنان کارساز شود.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه بسیجیان نیز در کنار مردم از همه دستگاه‌های اجرایی درخواست تلاش شبانه‌روزی در خدمت به مردم را دارند، افزود: مردم خواستار کوتاه کردن دست اخلالگران اقتصادی هستند و باید مسئولان در این زمینه وارد کار شوند.

وی با بیان اینکه بسیجیان در همه عرصه های فرهنگی و اقتصادی و سیاسی نقش ایفا می‌کنند، گفت: آمریکا دیگر از حربه‌های خود و جنگ اقتصادی که علیه مردم ما شروع کرده است، ناامید شده است.

برزگر خاطرنشان کرد: دشمنان از چهار مولفه انسجام ملی، انرژی، قدرت منطقه‌ای و بازدارندگی ملت ایران مطلع هستند اما با تحریم و فشار به خیال خود می‌خواهند ما را منزوی کنند که البته موفق نخواهند شد.

وی با بیان اینکه با روحیه بسیجی و جهادی از این پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد، گفت: مردم همواره تابع رهبری هستند و دشمنان را ناامید خواهند کرد.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=1516
  • دیدگاه‌ها برای مردم اجازه نمی‌دهند نیرنگ دشمنان کارساز شود بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.