• امروز : شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 20 April - 2024
1

شورای اسلامی دوره پنجم شهر اسدآباد ناکام در نصب یک المان!

  • کد خبر : 114202
  • 27 اردیبهشت 1400 - 9:01
شورای اسلامی دوره پنجم شهر اسدآباد ناکام در نصب یک المان!

طرح المان شهدای خلبان اسدآباد در میدان ورودی این شهر یکی از تصمیمات اعضای دوره پنجم شورای اسلامی این شهر بود که با بی‌برنامه‌گی آنان نه تنها ناتمام ماند بلکه میدان را از هم وجود المان خودش هم بازداشت و سیمای ورودی شهر را بر هم زد. به گزارش عصر همدان؛ یکی از برنامه ها […]

طرح المان شهدای خلبان اسدآباد در میدان ورودی این شهر یکی از تصمیمات اعضای دوره پنجم شورای اسلامی این شهر بود که با بی‌برنامه‌گی آنان نه تنها ناتمام ماند بلکه میدان را از هم وجود المان خودش هم بازداشت و سیمای ورودی شهر را بر هم زد.

به گزارش عصر همدان؛ یکی از برنامه ها و اقدامات ناتمام شورای اسلامی دوره پنجم شهر اسدآباد اجرای طرح المان شهدای خلبان این شهر بود که بلاتکلیف ماند.
در این دوره اعضای شورا و شهرداری تصمیم بر آن گرفتند که میدان ورودی شهر اسدآباد از سمت کرمانشاه را المانی دیگری نصب کنند این درحالی بود که این میدان المان داشت.

ارائه طرح المان شهدای خلبان و ایجاد ماکت هواپیمایی در میدان ورودی شهر اسدآباد از مرداد ماه سال ۹۵ استارت خورد و همزمان با هفته دولت آن سال کلنگ شد و قرار بود چند ماهه به ثمر برسد که در آستانه برگزاری انتخابات دوره ششم و پایان دوره پنجم هستیم و خبری از این اقدام نیست.

اگر چه شاید نفس کار در ارج نهادن به مقام شهدای خلبان این شهر اقدامی شایسته بود اما کوتاهی در اجرای این طرح و بلاتکلیفی در آن و از همه مهمتر بر هم زدن سیمای ورودی شهر از سمت کرمانشاه اقدام ناشایستی است که شوراها و شهرداری انجام داده است.

البته اعضای شورا اسلامی شهر اسدآباد در گزارشی که به رسانه ها ارائه داده اند، عدم تکمیل این پروژه را مطرح و آن را جزء نواقص دانستند.

شهردار اسدآباد از تکمیل و افتتاح این المان در دهه فجر سال ۹۹ خبر داده بود که نسبت به آن کوتاهی کرد.

در آستانه برگزاری انتخابات دوره ششم شوراهای اسلامی کاندیداهای این دوره این مهم را مدنظر قرار دهند و از اجرای طرح‌هایی که از پس آن بر نمی آیند، وعده و وعید ندهند و البته انتظار می‌رود که شورای دوره ششم تکمیل این پروژه را در اولویت کاری خود قرار دهند.

اسدآباد سه شهید خلبان به نام مظاهر رضائیان، رضا صادقی‌مهر و علی امجدیان تقدیم انقلاب کرده است که به عنوان یک ظرفیت معنوی می‌توان از آنان نام برد.

انتهای پیام/ن

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=114202
  • دیدگاه‌ها برای شورای اسلامی دوره پنجم شهر اسدآباد ناکام در نصب یک المان! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.