• امروز : شنبه - ۱۲ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 2 March - 2024
2
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

رژیم اشغالگر قدس درمانده شده است/ انقلاب اسلامی با پویایی به پیش می‌رود

  • کد خبر : 2573
  • 14 آبان 1397 - 13:20
رژیم اشغالگر قدس درمانده شده است/ انقلاب اسلامی با پویایی به پیش می‌رود

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پیش‌بینی مقام معظم رهبری برای نابودی اسرائیل برای ۲۵ سال آینده را باید به‌ خوبی درک کنیم، گفت: رژیم اشغالگر قدس امروز در مقابل حزب‌الله درمانده شده و به استیصال افتاده است.

به گزارش عصر همدان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران احیاگر اسلام ناب محمدی بود چراکه انسان بدون پیروی از شریعت به حیات واقعی دست نمی‌یابد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی حق حیات بر گردن ما دارد، افزود: انقلاب اسلامی استکبار را متزلزل کرده است و رژیم صهیونیستی که تا دیروز شعار نیل تا فرات می‌داد امروز تمام تلاش خود را برای حفظ موجودیت خود معطوف کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پیش‌بینی مقام معظم رهبری برای نابودی اسرائیل برای ۲۵ سال آینده را باید به‌ خوبی درک کنیم، تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس امروز در مقابل حزب‌الله درمانده شده و به استیصال افتاده است.

وی با بیان اینکه باید شکرگزار نعمت ولایت باشیم، ادامه داد: بسیاری از افراد در راهپیمایی اربعین حسینی شکرگزار خدای متعال بودند که نعمت اربعین را به ما داده است.

حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی را خدا به ایران هدیه داد، خاطرنشان کرد: برای شکرگزاری این انقلاب باید آن را حفظ کنیم چراکه انقلاب زنده است و به همین دلیل دشمن دارد.

وی گفت: انقلاب چون دشمن دارد پس زنده است و از آنجا که دشمن دارد نیاز به محافظ و پاسدار دارد که باید از آن حفاظت کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تمام همت استکبار این است که ماندگاری انقلاب را بر هم بزند، اظهار کرد: همه همت ما نیز باید این باشد که ماندگاری انقلاب را دنبال و تضمین کنیم به‌ طوری‌که سهم خود را در ماندگاری آن بیابیم.

وی با بیان اینکه انقلاب چهار ستون دارد، افزود: این چهار ستون را باید روز به روز تقویت کرد چراکه باعث حفظ این خیمه عظیم خواهد شد.

حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه هویت انقلاب اسلامی و ماهیت آن دینی است، تصریح کرد: مشکل دشمنان این است که اسلام با انقلاب زنده شده است.

وی با بیان اینکه رکن و ستون دوم انقلاب وجود ولایت است، ادامه داد: سومین رکن انقلاب اسلامی مردم است زیرا در زمان امامان چنین مردمی حضور نداشتند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: چهارمین رکن انقلاب اسلامی استکبارستیزی است و همه تلاش دشمن برای شکستن این روحیه است.

وی با اشاره به اینکه باید روحیه استکبارستیزی را تقویت کنیم، گفت: اسلام به ما تأکید کرده که سرباز حسینی دست در دست دشمنان نمی‌گذارد.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه از همه داشته‌های خود برای حفظ دین می‌گذریم، اظهار کرد: دشمن فشارها و تحریم‌های خود را برای از بین بردن این روحیه به کار گرفت و موفق نشد.

وی با اشاره به اینکه امسال ۱۳ آبان از هر سال با شکوه‌تر برگزار شد، افزود: روحیه استکبارستیزی بین مردم بسیار تقویت شده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی عالم را برای ظهور باید مهیا کند، تصریح کرد: باید شرایط ظهور را فراهم کنیم به‌ طوری‌ که استعداد و شایستگی لازم برای ظهور را در خود ایجاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه ظهور دو شرط بسیار مهم دارد که انقلاب اسلامی در آن تأثیر بسیاری دارد، ادامه داد: تبری یعنی استکبارستیزی شرط اول ظهور است که در گذشته مسلمانان آن را رعایت نکردند و در مقابل مستکبران سر تعظیم فرود آوردند.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه شرط دوم ظهور امام زمان(عج) تولی است، خاطرنشان کرد: مردم باید خود را برای فدا کردن آماده کنند و به سمت ولی خدا بروند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی شیعه‌های واقعی را تربیت‌ کرده است، گفت: همه سخنان شهدا و افکار آنان این بود که همه داشته‌های خود را فدای اسلام کنند.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین‌ علیّ به‌ عنوان مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابراهیم گنجعلی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=2573
  • دیدگاه‌ها برای رژیم اشغالگر قدس درمانده شده است/ انقلاب اسلامی با پویایی به پیش می‌رود بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.