• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024
0
نظری مطرح كرد

رونق جشنواره‌های کودک نیازمند سرمایه‌گذاری

  • کد خبر : 2790
  • 28 آبان 1397 - 21:07
رونق جشنواره‌های کودک نیازمند سرمایه‌گذاری

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با بیان اینکه هنر نمایشی و برگزاری جشنواره‌هایی نظیر تئاتر کودک تجلی امید به آینده است که نیاز به سرمایه‌گذاری دارد، گفت: زندگی شاد کودک یعنی تعالی جامعه و تعالی جامعه یعنی نزدیکی به جامعه پویا و سرزنده.

به گزارش عصر همدان، فاضل نظری امشب در مراسم آغاز به کار بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان با بیان اینکه شعار امسال جشنواره «کودک و حقوق اجتماعی؛ کودک و حقوق شهروندی» است، اظهار کرد: یکی از حق کودکان آموختن است.

وی با بیان اینکه کودکان حق دارند زندگی کردن را بیاموزند چراکه داشتن مهارت زندگی اهمیت دوچندان دارد، ادامه داد: مهارت نه گفتن و کنترل خشونت یکی از این مهارت‌هاست که باید به آن توجه شود.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور با بیان اینکه کودکان ظرفیت تعالی جامعه هستند خاطرنشان کرد: هنرهای نمایشی می‌توانند خلاهای موجود در فکر و ذهن کودکان را رفع کنند.

وی با بیان اینکه هنر نمایشی و برگزاری این جشنواره‌ها تجلی امید به آینده است که نیاز به سرمایه‌گذاری دارد، گفت: زندگی شاد کودک یعنی تعالی جامعه و تعالی جامعه یعنی نزدیکی به جامعه پویا و سرزنده.

نظری یادآور شد: باید برای آموزش کودکان دغدغه‌مند بود چراکه برای آموزش این قشر باید نگاه تازه‌ای داشت و در این مسیر گام برداشت.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=2790
  • دیدگاه‌ها برای رونق جشنواره‌های کودک نیازمند سرمایه‌گذاری بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.