• امروز : چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 17 April - 2024
1

رسانه ها، ذائقه موسیقی برخی را به سمت اجراهای نامتعارف سوق داده اند/ایجاد کمیته بررسی سیاست های کلی کنسرت در همدان

  • کد خبر : 154057
  • 10 خرداد 1401 - 12:16
رسانه ها، ذائقه موسیقی برخی را به سمت اجراهای نامتعارف سوق داده اند/ایجاد کمیته بررسی سیاست های کلی کنسرت در همدان

مسعود ویژه گفت: باید بدانیم در دور دست ها نیز ذائقه های هنری و موسیقی مردم تحت تاثیر رسانه تغییر کرده و به سمت اجراهای نامتعارف کشیده شده است؛ لذا باید تلاش کنیم تا ذائقه ها را به سمت کارهای فاخر و تاثر گذار سوق دهیم. مسعود ویژه، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان […]

مسعود ویژه گفت: باید بدانیم در دور دست ها نیز ذائقه های هنری و موسیقی مردم تحت تاثیر رسانه تغییر کرده و به سمت اجراهای نامتعارف کشیده شده است؛ لذا باید تلاش کنیم تا ذائقه ها را به سمت کارهای فاخر و تاثر گذار سوق دهیم.

مسعود ویژه، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ در خصوص نشاط اجتماعی در سطح شهر گفت: باید بدانیم نشاط اجتماعی فقط برگزاری کنسرت و اجرای صحنه نیست.

وی افزود: بسته های شادی حلال توسط کارشناسان طراحی شده که برای علاقمندان به کنسرت هم تعبیه شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تاکید بر اینکه برنامه های متنوعی برای اجرا در استان طراحی شده و برای تمام سلیقه ها قابل استفاده است، گفت: همدان دارالمومنین است و با توجه به سلایق مردم برنامه ها طراحی شده اند و در ایام سال اجرا می شوند.

ویژه با بیان اینکه کنسرت ها چهارچوب و ساختاری مشخص دارند که معمولا از وزارتخانه ابلاغ می شوند، گفت: در سالهای قبل هم اجرای کنسرت ها داشته ایم و در دولت جدید هم با دقت نظر بیشتری انجام می شود.

وی ادامه داد: در دستور العمل های ابلاغی قسمتی برای ارائه مجوز کنسرت هاست و غیر از آن هم کمیته ای متشکل از ستاد امر به معروف، اماکن و حوزه علمیه تشکیل شده و در آن سیاست های کلی برگزاری کنسرت ها بررسی می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: موارد لازم برای برگزاری کنسرت ها با دقت نظر اعمال می شود و ضمن اینکه برای طرفداران کنسرت در شهر همدان تلاش شده، سعی می شود حاشیه ای ایجاد نشود.

ویژه تاکید کرد: باید بدانیم در دور دست ها نیز ذائقه های هنری و موسیقی مردم تحت تاثیر رسانه تغییر کرده و به سمت اجراهای نامتعارف کشیده شده است؛ لذا باید تلاش کنیم ذائقه ها را به سمت کارهای فاخر و تاثر گذار سوق دهیم.

انتهای پیام/ آ

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=154057
  • دیدگاه‌ها برای رسانه ها، ذائقه موسیقی برخی را به سمت اجراهای نامتعارف سوق داده اند/ایجاد کمیته بررسی سیاست های کلی کنسرت در همدان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.