• امروز : چهارشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Wednesday - 12 June - 2024
4
فرمانده سپاه ناحیه همدان:

تابستان داغ دشمن در نطفه خفه شد

  • کد خبر : 1869
  • 04 مهر 1397 - 12:03
تابستان داغ دشمن در نطفه خفه شد

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه دشمن را بهتر از گذشته بشناسیم، گفت: دشمن تلاش‌های فروان کرد تا به قول خودشان تابستان داغی را در ایران رقم بزند که این نقشه با آگاهی مردم در نطفه خفه شد.

به گزارش عصر همدان، حسن برزگر ضمن محکومیت حملات تروریستی مزدوران در اهواز که منجر به شهادت تعدادی از شهروندان شد، اظهار کرد: همه اینها نشان از تلاش مذبوحانه دشمن برای مقابله با ایران اسلامی دارد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است اما هر بار در نقشه شوم خود ناکام مانده است، افزود: این اتفاق یک پیغام را به همه ما منتقل می‌کند و آن اینکه دشمن را بهتر از گذشته بشناسیم زیرا دشمن تلاش می‌کند با فشار و تحریم مردم را تحت فشار قرار دهد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به اینکه در حال حاضر دشمن عملیات روانی گسترده‌ای در فضای مجازی به راه انداخته تا مردم را ناراضی جلوه دهد، گفت: دشمن می‌خواهد از آب گل‌آلود ماهی بگیرد.

وی با بیان اینکه دشمنان تلاش‌های فراوانی کردند تا به قول خودشان تابستان داغی را در ایران رقم بزنند، عنوان کرد: این هدف به خاطر بصیرت و آگاهی مردم در نطفه خفه شد، دشمنان به فضل الهی نتوانستند هیچ غلطی کنند و بعد از آن هم نخواهند توانست.

برزگر با بیان اینکه وظیفه همگان است که در چنین شرایطی بصیرت و آگاهی خود را افزایش دهند، خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند دشمن هیچگاه به فکر حل مشکلات آنها نیست و فقط به فکر تحقق اهداف شوم خود است.

دشمنان خود را به زحمت نیاندازند، تلاششان جز تنفر مردم ثمره‌ای ندارد

وی گفت: بهتر است دشمنان خود را به زحمت نیاندازند چون تجربه نشان داده که حرکات مذبوحانه آنها علیه کشور دستاوردی جز تنفر عمیق مردم از این اقدامات در پی نداشته است.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه نیروهای مسلح سربازان نظام هستند که جانانه از این آب و خاک دفاع می‌کنند و اجازه تعدی به دشمن را نمی‌دهند، گفت: اجازه نخواهیم داد دشمنان و بدخواهان به آرزوی خود برسند.

وی با بیان اینکه دشمن با تحریم‌ و تهدید می‌خواهد به نوعی سلاح‌های ما را بی‌اثر کند، تصریح کرد: آنها پیشنهاد مذاکره می‌دهند و بعد از آن مطرح می‌کنند که باید بر روی قدرت موشکی ایران مذاکره شود!

برزگر با بیان اینکه دشمن بداند آرزوهای خود را به گور خواهد برد و ما مقتدرتر از گذشته به راه خود ادامه خواهیم داد، بیان کرد: مردم باید همچون گذشته با اقتدار و آگاهانه راه خود را ادامه دهند و اگر در میانه راه با سختی و مشکل مواجه شوند دست یکدیگر را می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه رئیس کمیته امداد در جمعی عنوان کرد در شرایط سخت اقتصادی کمک‌های مردمی به این مجموعه به شکل معناداری چند برابر شده است، گفت: این مهم نشان از روحیه ارزشی و آگاهانه مردم دارد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه در مشکلات باید به فکر یکدیگر باشیم، وظیفه مسؤولان را خدمت شبانه‌روزی به مردم دانست و عنوان کرد: وقتی مردم تلاش شبانه‌روزی مسؤولان را با گوشت و پوست خود لمس کنند قطعاً در شرایط بحرانی آنها را همراهی می‌کنند.

وی با بیان اینکه مسؤولان باید با افرادی که فساد کرده و یا سوء استفاده می‌کنند، قاطعانه برخورد کنند، تصریح کرد: مسؤولان باید با مردم باشند و خود را تافته جدابافته از مردم نبینند.

برزگر با بیان اینکه باید روحیه انقلابی‌گری در بین مسؤولان جاری باشد، گفت: متأسفانه برخی رفتارها را از سوی عده‌ای می‌بینیم که باعث دلسردی مردم می‌شود که نباید اینگونه باشد.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=1869
  • دیدگاه‌ها برای تابستان داغ دشمن در نطفه خفه شد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.