• امروز : پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 20 June - 2024
3

بهر‌ه‌برادری از ۴ طرح اقتصادی استان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور

  • کد خبر : 840
  • 16 مرداد 1397 - 9:20
بهر‌ه‌برادری از ۴ طرح اقتصادی استان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: چهار طرح اقتصادی استان همدان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور به صورت رسمی به بهره‌برادری می‌رسد.

به گزارش عصر همدان،  حمیدرضا متین روز گذشته اظهار کرد: چهار طرح اقتصادی استان همدان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور به صورت رسمی به بهره‌برادری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه این طرح‌ها شامل طرح‌های حوزه اقتصاد مقاومتی سال گذشته هستند، افزود: این ۴ طرح در پایان سال گذشته به مرحله بهره‌برادری رسیدند.

متین با بیان اینکه شرکت گندله سازی اسدآباد با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال و پیشرفت ۸۵ درصدی فعال است، عنوان کرد: با بهره‌برادری از این طرح اقتصادی در شهرستان اسدآباد برای ۱۲۶نفر اشتغال ایجاد شده است.

متین با تأکید بر اینکه شرکت “ارابه نسیم” کبودرآهنگ نیز با ۱۰۰ درصد ظرفیت، سرمایه‌گذاری یک هزار ۴۰۰ میلیارد ریال فعال است، گفت: راه‌اندازی این شرکت برای ۱۳۷ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه این طرح‌ها توسط معاون اول رئیس‌جمهور به صورت رسمی بهره‌برادری می‌شود، بیان کرد: خط تولید شرکت فروسلیس غرب پارس در ملایر نیز در سفر معاون اول رئیس‌جمهور به همدان به صورت رسمی به بهره‌برادری می‌رسد.

متین ابراز کرد: خط تولید شرکت فروسلیس غرب پارس در ملایر با سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد ریال برای ۸۳ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

وی اظهار داشت: شرکت آذرخش ملایر تولید کننده فروسلیس با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال و ایجاد ۱۸۵ شغل از دیگر طرح‌های در نظر گرفته شده برای بهره‌برادری است.

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=840
  • دیدگاه‌ها برای بهر‌ه‌برادری از ۴ طرح اقتصادی استان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.