• امروز : یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 July - 2024
2

بهره برادری از کلینیک ویژه شهید ربیعی تویسرکان به همت مفتح و مردم بود

  • کد خبر : 137845
  • 16 آذر 1400 - 8:52
بهره برادری از کلینیک ویژه شهید ربیعی تویسرکان به همت مفتح و مردم بود

مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان گفته که در راستای ارﺗﻘﺎی ﮐﯿﻔﯿـﺖ ﺧـﺪﻣﺎت درمانی، کلینیک ویژه شهید محمدحسن ربیعی در این شهرستان به همت مفتح و خود مردم به بهره برادری رسیده است. سید ابراهیم طواف زاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: بالاخره پس از سال ها وقفه […]

مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان گفته که در راستای ارﺗﻘﺎی ﮐﯿﻔﯿـﺖ ﺧـﺪﻣﺎت درمانی، کلینیک ویژه شهید محمدحسن ربیعی در این شهرستان به همت مفتح و خود مردم به بهره برادری رسیده است.

سید ابراهیم طواف زاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: بالاخره پس از سال ها وقفه در راه اندازی کلینیک ویژه تویسرکان، این مکان خدماتی ـ درمانی به همت نماینده مردم تویسرکان در مجلس، امام جمعه، دانشگاه علوم پزشکی استان همدان و ویژه تر با مطالبه گری گروه های جهادی افتتاح شد.

وی اظهار کرد: بدین ترتیب مردم می توانند عصرها نیز از تمامی خدمات تخصصی این کلینیک ویژه که مزین به نام شهید محمدحسن ربیعی است بهره ببرند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان افزود: بنابراین‌‌مردمی که بالاجبار به مطب های خصوصی آن هم با هزینه های سنگین مراجعه می کردند، حالا در این کلینیک ا هزینه های دولتی ناچیز تمامی خدمات را دریافت می کنند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=137845
  • دیدگاه‌ها برای بهره برادری از کلینیک ویژه شهید ربیعی تویسرکان به همت مفتح و مردم بود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.