• امروز : یکشنبه - ۳۱ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 21 July - 2024
1

برگزاری مانور عملیاتی و جهادی شبکه توزیع برق در ملایر

  • کد خبر : 82541
  • 15 شهریور 1399 - 8:16
برگزاری مانور عملیاتی و جهادی شبکه توزیع برق در ملایر

رضا شیردره گفت: به جهت کسب آمادگی لازم و اهمیت پایداری شبکه های توزیع برق جهت تامین برق مطمئن و پایدار کلیه مشترکین شهرستان، مانور عملیاتی و جهادی شبکه های توزیع نیروی برق برگزار می شود. به گزارش عصرهمدان، رضا شیردره مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر اظهار کرد: به جهت کسب آمادگی لازم و […]

رضا شیردره گفت: به جهت کسب آمادگی لازم و اهمیت پایداری شبکه های توزیع برق جهت تامین برق مطمئن و پایدار کلیه مشترکین شهرستان، مانور عملیاتی و جهادی شبکه های توزیع نیروی برق برگزار می شود.

به گزارش عصرهمدان، رضا شیردره مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر اظهار کرد: به جهت کسب آمادگی لازم و اهمیت پایداری شبکه های توزیع برق جهت تامین برق مطمئن و پایدار کلیه مشترکین شهرستان ، مانور عملیاتی و جهادی شبکه های توزیع نیروی برق برگزار می شود.

وی افزود: این مانوربا همراهی بسیج و مشارکت شرکت توانیر با حضور ۱۵ اکیپ عملیاتی در شهرستان ملایر و همزمان با سایر شهرستانهای استان همدان برگزار می شود .

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر بیان کرد: هدف از برگزاری این مانور با هدف افزایش قابلیت اطمینان و پایداری و تعمیرات پیشگیرانه شبکه های فشار متوسط توزیع برق شهرستان ملایر است.

وی با اشاره به محل برگزاری این مانور تصریح کرد: مانور عملیاتی و جهادی شبکه های توزیع نیروی برق در۱۵ شهریور ماه در محدوده اراضی پیر میشان تا روستای گنبد و شیرین آباد به طول ۶ کیلومتر برگزار می شود.

شیردره با بیان اینکه این مانور ایرادها و اشکالات شناسایی شده در فیدر فشار متوسط مهر آباد برطرف می شود، تصریح کرد: کاهش خاموشی ها و اتصالی های شبکه از نتایج مهم این مانور است.

انتهای پیام/گ

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=82541
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری مانور عملیاتی و جهادی شبکه توزیع برق در ملایر بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.