• امروز : پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 20 June - 2024
3
مدیرکل کمیته امداد همدان خبر داد

برگزاری جشن عاطفه‌ها در ۱۴۸۰ پایگاه در همدان

  • کد خبر : 1383
  • 12 شهریور 1397 - 9:39
برگزاری جشن عاطفه‌ها در ۱۴۸۰ پایگاه در همدان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی همدان از برگزاری جشن عاطفه‌ها در یک‌هزار و ۴۸۰ پایگاه در استان همدان خبر داد.

پیمان ترکمانه اظهار کرد: بیست و چهارمین دوره جشن عاطفه‌ها امسال با شعار «لبخند مهر بسته به مهر شما» در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ شهریورماه و ۱۱ مهرماه در یک‌هزار و ۴۸۰ پایگاه در سراسر استان برگزار می‌شود.

وی افزود: ۴۴ پایگاه ثابت در میادین شهرستان‌ها به‌ صورت ثابت و سیار، ۱۵۵ پایگاه بسیج و مساجد، ۲۱ مرکز نیکوکاری، یک‌هزار و ۲۶۰ پایگاه در مدارس برای برگزاری جشن نیکوکاری در همدان در نظر گرفته ‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد همدان خاطرنشان کرد: برای برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس نیز ۲۰۰ هزار پاکت هدیه در آستانه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در میان دانش‌آموزان استان توزیع خواهد شد.

وی با تأکید بر بهره‌گیری از شیوه‌های نوین در دریافت کمک‌های مردمی ادامه داد: مردم نیکوکار همدان می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها، از طریق واریز مبلغ خود با شماره‌گیری ۰۹۶۸۸۷۷، شماره‌گیری #۰۸۱*۸۸۷۷*، اپلیکیشن سنا که با ارسال عدد ۳ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ به‌ صورت پیامکی ارسال می‌شود و با استفاده از اپلیکیشن سکه، بله و آپ و یا از طریق شماره‌حساب ۰۱۰۹۵۰۰۹۵۰۰۰۵ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۹۶۶۷۲ بانک ملی کمک‌های خود را پرداخت کنند.

ترکمانه بیان کرد: مردم نیکوکار همدان در سال گذشته ۲۰ میلیارد و ۸۳۹ میلیون ریال به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند استان کمک کردند.

وی با یادآوری اینکه این جشن پنجشنبه در میادین‌ شهرها، روستاها، پایگاه‌های بسیج و مساجد و روز جمعه در مصلاهای نماز جمعه برگزار می‌شود، گفت: ۲۰ هزار دانش‌آموز و ۳ هزار دانشجو محروم و نیازمند در سطح استان وجود دارد و کمک‌های جمع‌آوری شده تا قبل از شروع سال تحصیلی به دست این افراد می‌رسد.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=1383
  • دیدگاه‌ها برای برگزاری جشن عاطفه‌ها در ۱۴۸۰ پایگاه در همدان بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.