• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 18 May - 2024
4
مدیركل استاندارد د همدان مطرح كرد

انجام ۱۵۲۶ مورد بازرسی از نازل عرضه سوخت در همدان

  • کد خبر : 3024
  • 13 آذر 1397 - 16:19
انجام ۱۵۲۶ مورد بازرسی از نازل عرضه سوخت در همدان

مدیرکل استاندارد د همدان گفت: امسال یک‌هزار و ۵۲۶ مورد بازرسی از نازل‌های عرضه سوخت همدان انجام شد.

به گزارش عصر همدان، محمد مددی اظهار کرد: یک‌هزار و ۵۲۶ مورد بازرسی از نازل‌های موجود در جایگاه های سوخت این استان به لحاظ صحت عملکرد با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مورد بررسی فنی و آزمون قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه آزمایش و یا کالیبره کردن دوره‌ای مربوطه به اوزان و مقیاس‌ها بر اساس روش‌های مندرج در استاندارد دهای ملی مربوطه انجام می‌شود گفت: در این بازرسی‌ها در صورت صحت عملکرد نازل، در پنج نقطه نازل مربوطه پلمب می‌شود و برچسب انجام آزمون دوره‌ای که قابل مشاهده برای شهروندان باشد بر روی نازل نصب می‌شود.

مدیرکل استاندارد د استان همدان ادامه داد: چنانچه مقدار تحویلی یک نازل به مقدار قابل توجهی با استاندارد د اختلاف داشته باشد، در حضور نماینده استاندارد د توسط نماینده شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفت استان، نازل پلمب شده و پس از تنظیم، مجدداً نازل عرضه سوخت مایع مورد آزمون و بازرسی قرار می‌گیرد و در صورت برطرف شدن مشکل، فک پلمب می‌شود.

وی با بیان اینکه بررسی فنی و آزمون نازل‌های سوخت در راستای صیانت از حقوق مصرف‌کننده و تأمین سلامت مردم انجام می‌شود، از رانندگان خواست در حین سوختگیری به برچسب استاندارد د روی نازل سوخت توجه داشته باشند.

مددی با بیان اینکه استاندارد د در زندگی امروزی، نقش و جایگاهی غیرقابل انکار دارد و اهمیت و دخالت آن در ابعاد مختلف زندگی ما روز به روز افزایش می‌یابد، گفت: از همین رو توجه به استاندارد د و استاندارد دسازی در طی سال‌های اخیر با رشد قابل توجهی روبه رو بوده است.

لینک کوتاه : https://asrehamedan.ir/?p=3024
  • دیدگاه‌ها برای انجام ۱۵۲۶ مورد بازرسی از نازل عرضه سوخت در همدان بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.