بیشترین بازدیدها

یادداشت

تجمعاتی کوچک با خطراتی بزرگ؛

کلاس های راهنمایی و رانندگی پا به پای کرونا

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان با بیان اینکه ۴۴ آموزشگاه راهنمایی و رانندگی در سطح استان وجود دارد گفت: سعی می کنیم پروتکل ها و فاصله اجتماعی در تمام کلاس ها رعایت شود.

به گزارش عصر همدان؛ در حالیکه به علت شیوع کرونا تمام کلاسها به صورت مجازی برگزار می شود و دانشجویان و دانش آموزان از این طریق آموزش می بینند، اما گویا کلاس های آموزشی راهنمایی و رانندگی به صورت حضوری و با تعداد زیادی در آموزشگاهها در حال برگزاری است.

کلاس های راهنمایی و رانندگی که ۷ روز و یک هفته کامل را شامل می شود تا بعد به آموزش های عملی پرداخت شود، زمان خوبی برای جولان کروناست و باید دقت و نظر بیشتری نسبت به برگزاری چنین اجتماعاتی داشته باشیم.

سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به اینکه همدان در شرایط زرد قرار دارد تمام کلاس های آموزش رانندگی در سطح استان برگزار می شود.

وی با اینکه ۴۴ آموزشگاه راهنمایی و رانندگی در سطح استان وجود دارد افزود: برنامه ریزی هایی نیز انجام شده که افرادی که نتوانستند در آزمون ها شرکت کنند شرایطی را فراه کردیم تا بتوانند شرکت کنند و تمام پروتکل های بهداشتی در کلاس ها رعایت و فاصله اجتماعی هم نیز رعایت می شود.

انتهای پیام/ آ

آخرین مطالب