ساخت کپرها برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان؛

همت بلند جهادی ها از «همدان» تا «کنارک»+ تصاویر

اردوهای جهاد سازندگی است که فقط از پس همت و جدیت نیروهای خدوم بر می آید و نفس تازه ای به مناطق محروم می بخشد و لبخند را برای کودکان به ارمغان می آورد.

به گزارش عصر همدان، شهر کُنارک یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان ایران در شهرستان کنارک است کنارک در کرانه باختری خلیج چابهار و بر ساحل دریای عمان قرار گرفته و شهری بندری است.

بارندگی‌های سیل‌آسا در سواحل مکران محدوده چابهار و کنارک و به ویژه منطقه دشتیاری، پلان و زرآباد خسارت‌های زیادی در بخش‌های زیرساختی راه، برق، آب و واحدهای مسکونی و اراضی کشاورزی روستاها وارد و سیلاب به برخی خانه‌های خشتی و گلی نفوذ کرده است.

گروه جهادی راه بی پایان که در اردیبهشت ماه امسال کیلومترها را طی کردند تا به کنارک برسند و با ساخت کپر لبخند را بر لبان کودکان بنشانند این بار نیز از هشتم دی ماه سال جاری عزم خود را جزم کردند و عازم منطقه سیل زده کنارک شدند و هم اکنون در حال تکمیل ساخت کپر برای مردم روستا هستند که از سیل های دیگری در امان باشند.

حاج عبدالرضا زمانی مسوول گروه جهادی «راه بی‌پایان» است گروهی که از همدان تا کنارک مسافت ۲ هزار و ۲۰۰ کیلومتری را طی می کنند و با همت بلند خود سرپناهی را برای مردم محروم سیستان و بلوچستان به ارمغان می آورند.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب