بیشترین بازدیدها

یادداشت

عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با فرماندار همدان:

دولت مردان نسبت به رفع مشکلات معیشتی و فراگیر مردم اقدام عاجل کنند/ضرورت افزایش نظارت موثر در همه بخش های زیرمجموعه دولت

آخرین ویرایش در:
فرماندار همدان با آیت الله موسوی اصفهانی دیدار کرد.

به گزارش عصر همدان، محمد علی محمدی، فرماندار همدان ضمن دیدار با آیت الله موسوی اصفهانی، عضو خبرگان رهبری و مدیر حوزه های علمیه استان همدان، با ایشان در خصوص مهمترین اقدامات و برنامه های شهرستان در راستای خدمت به مردم و کاهش مسایل و مشکلات عمومی گفتگو کرد.

محمد علی محمدی در این دیدار گفت: تمرکز ما در شهرستان همدان بهره گیری از همه توانمدیها برای تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده توسعه استان است که امیدواریم با هم افزایی و حمایت همه بخشهای موثر بتوانیم در این مسئولیت بنحوی عمل کنیم که رضایت مردم و خداوند را بدنبال داشته باشد.

مدیر حوزه علمیه همدان نیز گفت : بر دولت مردان لازم است با همه توان نسبت به رفع مشکلات معیشتی و فراگیر مردم اقدام عاجل کنند.

آیت الله موسوی اصفهانی با اشاره به ضرورت افزایش نظارت موثر در همه بخشهای زیرمجموعه دولت افزود : مردم نیز به مسأله مطالبه گری و نظارت بر دولت آگاه بوده و با هوشیاری کامل در مقابله با توطئه های دشمنان اسلام گوش به فرمان ولی امر مسلمین آیت الله العظمی خامنه ای باشند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب