بیشترین بازدیدها

یادداشت

سونامی تودیع و معارفه پر تکرار استاندار همدان؛

مهره چینی های سیاسی یا عملکردی؟/اینجا همدان؛ با مدیرانی از لرستان!

آخرین ویرایش در:
اخیرا چندین مرتبه است که سید سعید شاهرخی، استاندار غیر بومی همدان، مدیران ارشد خود را بدون اطلاع قبلی تودیع و افراد دیگر را جایگزین می کند.

به گزارش عصر همدان، اخیرا چندین مرتبه است که سید سعید شاهرخی، استاندار غیر بومی همدان، مدیران ارشد خود را بدون اطلاع قبلی تودیع و افراد دیگر را جایگزین می کند.

نمونه بارز این تودیع و معارفه ها برکناری حسین افشاری از سمت فرمانداری همدان و معرفی محمد علی محمدی در ۲۲ آذر ماه بوده است.

همچنین محمد رضا پیرودین از سمت معاون سیاسی امنیتی و فائزه ساداتی از سمت معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کنار گذاشته شده و فاطمه حبیبی معاون سیاسی امنیتی و یزدان آرزمی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان همدان معرفی شدند.

اقدام دیگر و شاید مبهم استاندار، تودیع دوباره حسین افشاری (فرماندار سابق) از سمت سرپرست دفتر روستایی استانداری بعد از فقط بیست روز کاری بوده است.

دیروز قبل از ظهر با حضور معاون عمرانی استاندار و دو تن از همکاران ایشان، آقای جعفری به عنوان مدیر کل دفتر روستایی استانداری معرفی شد.

همدان، لرستان شمالی!

نکته جالب دیگر این است که فرماندار لرستانی همدان حتی تنی چند از کارمندان استانداری را نیز از همشهریان یا هم استانی های خود قرار داده است.

در کنار این، خیل زیاد مدیران کل برخی سازمان های استان همدان هم هستند که بعضا هم استانی استاندار بوده و با وجود گزینه های خوب بومی و همدانی، با توصیه ی استاندار، به آن سمت ها گمارده شده اند.

حال که مدت زمان زیادی تا پایان دولت باقی نمانده است بهتر نیست استاندار محترم در مورد دلیل این انتصابات خود به مردم همدان توضیح بدهند؟

انتهای پیام/ط

آخرین مطالب