رئیس شورای اسلامی شهر همدان خبر داد؛

خدمت رسانی رایگان ناوگان اتوبوسرانی درون شهری همدان در سالگرد شهادت سردار سلیمانی

سید مسعود عسگریان، از خدمات رسانی رایگان ناوگان اتوبوسرانی درون شهری همدان به مناسبت نخستین سالگرد شهادت مظلومانه سردار دلها ” حاج قاسم سلیمانی ” در روز شنبه سیزدهم دی ماه خبر داد.

به گزارش عصر همدان، سید مسعود عسگریان، رییس شورای اسلامی شهر همدان از خدمات رسانی رایگان ناوگان اتوبوسرانی درون شهری همدان به مناسبت نخستین سالگرد شهادت مظلومانه سردار دلها ” حاج قاسم سلیمانی ” در روز شنبه سیزدهم دی ماه خبر داد.

سید مسعود عسگریان اضافه کرد: رهبرمعظم انقلاب همواره بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید ویژه‌ای دارند که همه ما مکلف به تبعیت از ایشان هستیم چرا که شهدا بر گردن یکایک ما حق دارند.

وی با بیان اینکه عظمت و منزلت والای شهید “حاج قاسم سلیمانی” بر کسی پوشیده نیست چرا که این شهید والامقام یک چهره بین المللی و ضد تروریستی در جهان به شمار می روند، افزود: از این رو بایستی از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود در جهت زنده نگه داشتن نام و یاد این شهید بزرگوار در بین مردم نهایت بهره را ببریم که در همین راستا اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان اهتمام ویژه‌ای به این مسأله دارند.

رییس شورای اسلامی شهر همدان در ادامه اظهار کرد: به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام “حاج قاسم سلیمانی” و یاران شهیدش، پیشنهاد رایگان شدن خدمات ناوگان اتوبوسرانی درون شهری همدان از سوی شهردار همدان مطرح شد که با نظر اعضای شورای اسلامی شهر این موضوع به تصویب رسید.

عسگریان در این خصوص افزود: واحد اتوبوسرانی همدان با هدف تبیین یاد و خاطره شهید سلیمانی، در روز شنبه سیزدهم دی ماه همزمان با نخستین سالگرد این شهید سرافراز، به جابه‌جایی رایگان شهرونداناقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب