بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده انتظامی استان همدان خبر داد؛

دستگیری قاتل اعضای خانواده ۵ نفره تویسرکانی

آخرین ویرایش در:
سردار سلمان امیری از کشف قتل و دستگیری قاتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده در تویسرکان خبرداد .

به گزارش عصر همدان، سردار سلمان امیری، فرمانده انتظامی استان همدان در جمع خبرنگاران افزود: روز چهارشنبه و به دنبال کشف جسد ۲ عضو یک خانواده(پدر و دختر) در حوالی یک گاوداری واقع در شهرستان تویسرکان و مفقود شدن سه عضو دیگر خانواده، تلاش ها برای روشن کردن ابعاد حادثه و پیدا کردن مفقودین آغاز شد که با کشف سه جسد دیگر، اجساد کشف شده از اعضای خانواده به ۵ مورد رسید.

وی اظهار داشت: تیم های انتظامی با همکاری سایر دستگاه های شهرستان تویسرکان، جسد سه عضو دیگر این خانواده شامل مادر و ۲ فرزند پسر را در حوالی گاوداری مورداشاره شناسایی و کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان در تشریح چگونگی کشف این اجساد و اطلاع از وقوع حادثه، تصریح کرد: فردی با مراجعه به گاوداری پسر عموی خود متوجه آثار خون در محل و همچنین غیبت بستگانش در محل می شود و بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش می کند.

وی اظهار داشت: با اعلام موضوع، عوامل پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم در محل حاضر و با بررسی دقیق محل، ابتدا جسد یک دختر را در فاصله ۱۰۰ متری گاوداری پیدا می کنند که به همین دلیل تحقیق دقیق در خصوص کشف علت حادثه در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: عوامل پلیس آگاهی شهرستان در ادامه تجسس و تحقیق خود، جسد یک مرد(پدر دختر) را نیز در محل پیدا کردند و با کشف سه جسد دیگر، اجساد ۵ عضو این خانواده شناسایی و کشف شد.

سردار امیری درخاتمه ضمن قدردانی از دستگاه محترم قضایی وسایر دستگاه های امنیتی با اشاره به تلاش های فنی و تخصصی پلیس آگاهی برای کشف زوایای پنهان این حادثه، تاکید کرد: با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات فنی و تخصصی پلیس نهایتا شب گذشته قاتل در یکی از استان های دیگر شناسایی و دستگیر شد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب