دیگر منت سینما روی سرم نیست/لقب الهام زهرایی از طرف رهبر انقلاب به من داده شد

بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه دیگر منت سینما روی سرم نیست بیان کرد: کاش در آن زمان یک الهام چرخنده ای بود و وقت من آنقدر بیهوده نمی‌رفت.

 

به گزارش عصر همدان، الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون در اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب در پیاده راه خیابان بوعلی همدان ضمن تبریک دهه کرامت گفت: من بختیاری هستم و البته همه جای ایران سرای من است. در سالهایی که حجاب انتخاب کردم من پنج قرار داد داشتم که همه آنها کنسل شد.

وی افزود: کسانی که با هم سالها کار کرده بودیم مرا بایکوت کردند، اما این بایکوت شدن همون بود که من میخواستم.

چرخنده با بیان اینکه امروز به مناسبت هفته هفته عفاف و حجاب دور هم هستیم تاکید کرد: چادر و حجاب اصل بانوی ایرانی مسلمان را شکل می دهد.

این هنرپیشه سینما و تلویزیون تاکید کرد: برای جلوگیری از نفاق و برای تمام تلاشی که غرب دارد انجام می دهد، به غرب میگوییم که ماهیچ مشکلی با یکدیگر نداریم و حجاب یک توصیه الهی است.

وی با بیان اینکه در قلب بانوی مسلمان، اهل بیت ع قرار دارد تصریح کرد: افتخار من نه به خاطر شهرتم بلکه، افتخار من این است که ۷ سال حوزه درس خواندم.

چرخنده گفت: وقتی از ایران خارج شدم رفتم دنبال ادیان شناسی و در معابد هند، مثل خادمین امام زاده ها زندگی کردم و امیرالمومنین و خانم فاطمه الزهرا را در معبد هندو پیدا کردم. من آنجا ذوب شدم و بعد دنبال کشف حقیقت رفتم.

وی با بیان اینکه زمانی که من اعلام حجاب کردم دقیقا تولد امام علی ع بود، ادامه داد: در مشهد، کوچه امام خامنه ای که منزل پدری رهبر انقلاب است در هتلی سکنا داشتم و طلاب و طرفداران حقیر هم آمدند و استقبال کردند.

این بانوی محجبه که از طرف رهبر انقلاب لقب الهام زهرایی را گرفتند افزود: اما بعد از مدتی دو نفر موتوری من را از پشت زدند و این حرکات موتوری ها کاملا برنامه ریزی شده بود. میخواستند بگویند که هر کسی که از این کارها بکند نه تنها نباید الگو شود، بلکه باید عبرت دیگران بشود.

این هنر پیشه سینما و تلویزیون با طعنه به کسانی که شعار آزادی و دموکراسی را سر می‌دهند گفت: این افراد آزادی و دموکراسی را هم همیشه فریاد می‌زنند اما آزادی را برای بی حجاب ها می خواهند.

وی تاکید کرد: رهبر انقلاب و مردم ایستادند و بیرق دست زنان با حیا است.

چرخنده با اشاره به اینکه لقب الهام زهرایی که از طرف رهبر انقلاب به من داده شد یعنی یکی در مقابل همه، بیان کرد: من از اینجا پایتخت ایران تمدن می گویم که به لطف خدا و با تلاشم بیش از ۸هزار نفر چادری شدند و خیلی بیشتر از اون که فکر کنیم مسئولیت سخت است.

بازیگر سینما و تلویزیون در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به حادثه کربلا و اسارت حضرت زینب س تاکید کرد: همه چیز در کربلا هست، شهادت، عشق و همه چیز دیگر در کربلا هست و کربلا از جایی شروع می‌شود که حرمله ها جلو زینب س می‌آیند و حضرت زینب می‌گوید من جز زیبایی چیزی ندیدم.

وی سپس خطاب به بانوان گفت: الان چند نفر از ما بیعت می کنیم با نام امیرالمومنین، چند نفر از ما در مقابل غرب می ایستیم؟

چرخنده با بیان اینکه من میدانم امروز ماهواره با خانواده ایرانی چه می‌کند افزود: هزینه های زیادی برای ساخت سریال های ترکیه ای می کنند چرا که چیدمان، عادت، حتی مردان و همسرانش و نحوه محبتشان شبیه فرهنگ ما است.

وی با اشاره به اینکه ماهوراه ها خانواده های ما را تغذیه می‌کنند گفت: در ماهواره و سریالهای ماهواره ای دشمن قبح شمنی می کند و به خانواده ها آسیب میرساند اما ما بدون اطلاع، این ماهواره ها که به داخل خانه می آوریم.

این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه دیگر منت سینما روی سرم نیست بیان کرد: کاش در آن زمان یک الهام چرخنده ای بود و وقت من آنقدر بیهوده نمی‌رفت.

چرخنده تصریح کرد: آن طرف ناموس شیعه را خوب می‌خرند و آزادی بیان برای بی حجاب ها است و اینطرف هم سلبریتی های هستند که برای آن افراد که کشف حجاب می‌کنند، کف و سوت می‌زنند.

وی با بیان اینکه من ۷ سال کار نکردم و شرایط سخت اقتصادی برای من هم هست افزود: سیاست از دین جدا نیست و ما نباید مسائل را قاطی کنیم.

وی با اشاره به مفاسد اقتصادی در کشور گفت: لعنت بر کسی که با ادعای مسلمانی فساد می‌کند تا مقام رهبری زیر سوال برود و لعنت بر اون خانم محجبه ای که با چادر دلبری و دلربایی می‌کند تا زن محجبه زیر سوال برود.

این بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: چادر و حجاب چند متر پارچه نیست بلکه رکن اصلی تقوا حجاب است.

وی با اشاره به دیدارش با رهبر انقلاب بیان کرد: رهبر انقلاب قرآنی که تقریظ شده بود به من دادند و در تقریظ ایشان به صراحت و شجاعتم اشاره و ادامه مسیر را هم برایم دعا کرده بودند.

وی در پایان خطاب به بانوان عنوان کرد: شما بانوان قدر خود را بدانید و بدانید که راه نجات غیر از اهل بیت، هیچ کس نیست.

انتهای پیام/

آخرین مطالب