بیشترین بازدیدها

یادداشت

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:

ترور، حاصل جولان جاسوسان رژیم صهیونیستی در کشور است/لزوم خروج کامل ایران از NPT در پی شهادت دانشمند هسته ای

احمد حسین فلاحی وی با بیان اینکه غرب گرایان داخل کشور به مذاکرات نافرجام، بطور زنجیروار چراغ سبز نشان می دهند، گفت: واکنش ما در قبال این جنایت در اولین قدم خروج کامل از NPT است چرا که تا زمانی که جاسوسان صهیونیستی در کشور جولان می دهند امنیت نخواهیم داشت.

احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با عصر همدان گفت: مشکلات هسته ای و لو رفتن اطلاعات دانشمندان ایرانی از زمانی در کشور آغاز شد که غرب گرایان قدرت را در دست گرفتند.

وی افزود: زمانی که اصلاح طلبان در راس قدرت هستند همچنان افراد نفوذی در بدنه کار قرار دارند و اطلاعات به راحتی در اختیار بیگانگان قرار می گیرد.

فلاحی تاکید کرد: ترور دانشمندان هسته ای ما نتیجه مذاکرات و پذیرش ان.پی.تی است و فراتر از آن بازرسی های عادی برای کشورها که باعث شد تمام اطلاعات هسته ای از اماکن و دانشمندان دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: ترور، حاصل جولان جاسوسان رژیم صهیونیستی و امریکای خیانتکار در داخل کشور است و همچنین از طرف دیگر فشار جریان غرب گرا که هر روز دم از مذاکره می زنند عامل اصلی این قضیه هستند.

نماینده مردم همدان گفت: نه تنها اطلاعات هسته ای بلکه تمام نقاط ضعف اقتصادی کشور به خارج از کشور داده می شود و همین گراها معیشت مردم را گروگان گرفته است.

وی با بیان اینکه غرب گرایان داخل کشور به مذاکرات شکست خورده، بطور زنجیروار چراغ سبز نشان می دهند، گفت: واکنش ما در قبال این جنایت در اولین قدم خروج کامل از NPT است چرا که تا زمانی که جاسوسان صهیونیستی در کشور جولان می دهند امنیت نخواهیم داشت.

وی در پایان گفت: بار دیگر این جنایت سنگین و هولناک را محکوم می کنیم و به پیشگاه آقا امام زمان (عج)، ملت ایران به خصوص خانواده شهید تسلیت و تبریک عرض می کنیم و امیدواریم این سردار اندیشمند با شهدای کربلا، مقاومت و در راس آن ها شهید حاج قاسم سلیمانی محشور شوند.

انتهای پیام/آ

آخرین مطالب