بیشترین بازدیدها

یادداشت

یادداشت؛

التماس مذاکره و یادآوری ۳۰ سال آشنایی باز هم فاجعه آفرید!/ترور، اساس تاریخ رژیم صهیونیستی و ایالات متحده آمریکا

بخش جدایی ناپذیر ماهیت رژیم ایالات متحده و متحد منطقه ای آن یعنی رژیم جنایتکار صهونیستی ترور است. تاریخ تاسیس و تشکیل این دو غده سرطانی از تاریخ شکل گیری تا ثبات و پایداری آنان ترور ،کودتا و جنایت های کور در سراسر جهان است؛ این مسئله ای نیست که امریکا و اسرائیل آن را کتمان کنند.

به گزارش عصر همدان، در حالی که بارها و بارها مبارزان آزادی خواه در سراسر جهان مورد ترور آمریکا و اسرائیل بوده اند سران امنیتی این دو جانیان تاریخ معاصر همواره با سری افراشته از وقاحت بر انجام اینگونه اقدامات تاکید کرده اند.

در این میان مقاومت و ایستادگی هر تفکری در برابر زیاده خواهی این جرثومه های جنایت بیشتر بوده است بیشر مورد تعدی و ترور بوده اند.

جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی از بدو تاسیس و آغاز حرکت خود به عنوان تفکری مستحکم و جریان ساز در جهان بر علیه ظلم و تعدی این متجاوزین هدف جوخه های ترور بوده است.

این جنایتها در دهه های مختلف ادامه داشته و پس از شکل گیری دولتی که معتقد بود با تعامل با غرب و رژیم جانی آمریکا مشکلات را حل خواهد کرد، سرعت این جنایتها اعم از ترورهای رسانه ای و ترورهای شخصیتهای مبارز تا ترورهای فیزیکی شدت گرفته است.

در حالی که نخستین نقض برجام و تحریمهای ناجوانمردانه توسط دولت اوباما که روحانی او را باهوش و مودب دانسته بود صورت گرفت و در زمان او بود که ترور شهدای هسته ای اتفاق افتاده، اما متاسفانه این روزها و با احتمال جایگزینی بایدن همراه اوباما با ترامپ باز هم برخی دولتمردان ساده لوح و در بهترین حالت جاهل هوس مذاکره با دشمن غدار کرده اند.

در چنین شرایطی ترور شهید فخری زاده دانشمند بزرگ علوم نوین کشور و هسته ای که از او به عنوان یکی از ۵۰۰ شخصیت قدرتمند جهان نام برده می شود توسط رژیم صهیونیستی و آمریکا بار دیگر نمایشی از تبعات دل بستن به سراب مذاکره نشان داد.

التماس های ذلیلانه برخی دولتمردان به آمریکا برای مذاکره، با کلید واژه ۳۰ سال آشنایی با بایدن امروز ملت ایران را در سوگ بزرگ مردی نشانده است که دشمن جانی سالها بود که انتظار ترور او را می کشید.

ترور دانشمندان هسته ای و علوم نوین را نمی توان جدای از پازل ترور سپهبد شهید سلیمانی دانست و همگی را باید در ظرف زمانی دولت ملتمس به مذاکره و شرطی کردن اقتصاد و امنیت کشور توسط این دولت به شمار آورد.

دولت غربگرای روحانی با وابسته کردن کشور به کلید واژه تحریم، امنیت و اقتصاد را به مخاطره انداخت و التماس مذاکره از آمریکا بار دیگر جرات جسارت به کشور و امنیت فرزندان برومند آن را داد.

تغییر رویه از التماس مذاکره به اقتدار و تکیه بر توان داخلی یک اصل اساسی از این لحظه به بعد است.

حبیب میرزایی

انتهای پیام/م

آخرین مطالب