بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند خبر داد؛

کشف ۶۰ هزار نخ سیگار قاچاق و ۶ کیلوگرم مواد مخدر

سرهنگ شا احمد ساکی از کشف ۶۰ هزار نخ سیگار خارجی غیرمجاز توسط مأموران پلیس اطلاعات این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصر همدان، سرهنگ شا احمد ساکی، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی دو باب منزل را که اقدام به دپو سیگار خارجی نموده بودند بازرسی و تعداد ۶۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

وی اظهار داشت: پرونده در این خصوص تشکیل و تحت رسیدگی است.

کشف ۶ کیلوگرم مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند همچنین از کشف ۶ کیلوگرم تریاک توسط مأموران پلیس مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

ساکی افزود: مأموران پلیس مواد مخدر شهرستان در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده با هماهنگی مقام قضایی منزل ۲ نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر را بازرسی نمودند.

فرمانده انتظامی شهرستان گفت: مأموران انتظامی دربازرسی ۲ منزل ذکرشده موفق شدند ۶ کیلوگرم تریاک را کشف و ۲ نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر را دستگیر و تحویل مقامات قضایی نمایند.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نهاوند

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بخش گیان این شهرستان در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

وی در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران انتظامی بخش گیان با در نظر گرفتن اولویت‌های شاخص در حوزه انواع جرائم و آسیب‌های اجتماعی و با تدوین طرح جامع عملیاتی و انتظامی در این راستا، در ۴۸ ساعت گذشته باهدف افزایش سطح احساس امنیت عمومی و ارتقاء نظم اجتماعی و به‌منظور پیشگیری از جرائم و برخورد قانونی با معدود هنجارشکنان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را با بهره‌گیری از توان و ظرفیت سازمانی در سطح این بخش اجرا کردند.

وی افزود: در این طرح انتظامی همچون دیگر طرح‌های عملیاتی و اجرایی و مراحل قبلی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، موضوع اشرافیت اطلاعاتی و کشف علمی جرم با تکیه‌بر توان و ظرفیت‌های موجود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی نهاوند در ادامه با مثبت ارزیابی کردن سطح کیفی طرح اجراشده در خصوص نتایج این طرح، تصریح کرد: از مهم‌ترین نتایج و کشفیات این طرح می‌توان به کشف ۲ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک نفر در این راستا، کشف یک دستگاه خودرو نیسان سرقتی و ۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی، کشف بیش از ۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۴ نفر در حوزه مواد مخدر همچنین دستگیری ۷ متهم در حوزه سایر جرائم اشاره کرد.

وی در پایان از شهروندان درخواست کرد: هرگونه موارد مشکوک در حوزه‌های مختلف جرم را از طریق شماره تماس ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/س

آخرین مطالب