طی گشت مشترک تعزیرات صورت گرفت؛

کشف ۴ هزار تن سیب‌زمینی بذر در اسدآباد/۴۴ دستگاه لوازم خانگی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال نیز ضبط شد

عباس احمدی‌خواه با اشاره به کشفیات نهاده های دامی و سیب زمینی در شهرستان اسدآباد، گفت: ۴ هزار تن سیب زمینی از نوع بذری در این شهرستان کشف شده که ارزش بازاری ندارد و برای کاشت محصول است.
عباس احمدی‌خواه، سرپرست اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، از کشف سیب زمینی بذری احتکار شده در انبارهای این شهرستان خبر  داد و اظهار کرد: در این زمینه ۴ هزار تن سیب زمینی از نوع بذری کشف شده که البته ارزش بازاری ندارد و برای کاشت استفاده می‌شود.
وی گفت: هنوز پرونده ای برای احتکار سیب زمینی بذری از سوی در اداره صمت تا به امروز به تعزیرات نیامده و برای بررسی آن باید پرونده به ما ارجاع داده شود تا بتوانیم نظر بدهیم.
سرپرست اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اسدآباد با اشاره به کشفیات نهادهای دامی در روزهای گذشته، گفت: این کشفیات نهادهای دامی شامل ۷ تن ذرت و ۳ تن کنجاله در مرغداری بوده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش از کشفیات لوازم خانگی در شهرستان رزن خبر داد و گفت: ۴۴ دستگاه لوازم خانگی شامل یخچال، لباسشویی، ظرف شویی و اجاق گاز در یک انبار کشف شد.
احمدی‌خواه ادامه داد: متهم به احتکار لوازم خانگی در رزن به محکومیت یک میلیارد و ۸۱۰ میلیون و ۲۵۶ هزار ریال و توزیع در شبکه بازار جریمه شده است.
وی با بیان اینکه بنده دو روز در هفته را در اسدآباد هستم و به امور شهرستان می‌پردازم، گفت: غالبا” روزهای یکشنبه و چهارشنبه در این شهرستان هستم.
انتهای پیام/ن

آخرین مطالب