معاون استاندار همدان خبر داد:

راه‌اندازی ایستگاه باری راه‌آهن کوریجان در ماه آینده/کارخانه آرد همدان به چرخه تولید بازگشت

ظاهر پورمجاهد از راه‌اندازی ایستگاه باری راه‌آهن کوریجان در ماه آینده خبر داد و گفت: کارخانه آرد همدان به چرخه تولید بازگشت.

به گزارش عصر همدان، ظاهر پورمجاهد، معاون معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان در بازدید از ایستگاه باری راه آهن وکوریجان از راه‌اندازی ایستگاه باری راه آهن کوریجان خبر داد و گفت: با توجه به تلاش و پیگیری‌های انجام شده در استان، ایستگاه باری راه آهن کوریجان در ماه آینده راه‌اندازی خواهد شد.

پورمجاهد ادامه داد: این ایستگاه کمک بزرگی به حوزه اقتصادی استان جهت سهولت در مبادله کالاست و می تواند برای توسعه استان بسیار تاثیرگذار باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، از احیا کارخانه آرد همدان در جاده قهاوند خبر داد و گفت: به دنبال عزم جدی دولت، پیگیری‌های  استاندار محترم، و تلاش مدیران شهرستانی برای رفع موانع واحدهای تولیدی و احیای این واحدها در راستای تحقق جهش تولید، مشکلات کارخانه آرد همدان(واقع در جاده قهاوند) با سرمایه گذاری جدید حداکثر تا یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در ادامه تاکید کرد: این دو پروژه مهم، حداکثر تا ماه آینده راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری خواهند شد.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب