ماجرای اقدام به خودکشی نمایشی دیروز دختر جوان در همدان؛

سرپرست سازمان آتش نشانی همدان: مردم تحت تاثیر شایعات فضای مجازی قرار نگیرند/ترک محل، بدون رخداد سانحه

آخرین ویرایش در:
روز گذشته یکی از شهروندان در منطقه پل میدان بار اقدام به خود کشی نمایشی کرده بود که به گفته سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان بعد از حضور نیروها اعلام شد چنین فردی در محل مورد نظر وجود ندارد و هیچ اتفاقی نیفتاده و این خانم جوان پیش از حضور نیروهای امدادی خود اقدام به ترک محل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر همدان، روز گذشته در منطقه پل میدان بار یک خانم در رفتار پر خطری اقدام به ایستادن در کناره ی پل برای خود کشی کرد.

به دنبال انتشار ویدئو و تصاویر این اتفاق در فضای مجازی خبرنگار عصر همدان پیگیری های خود را از طریق روابط عمومی اورژانس و آتش نشانی آغاز کرد بعد از گفتگو با این ارگان ها مشخص شد خوشبختانه این اتفاق مدت زیادی طول نکشیده؛ لذا منتهی به هیچ حادثه ای نشده و این شخص قبل از وارد عمل شدن آتش نشان ها یا ماموران اورژانس اقدام به ترک مکان کرده است.

عباس اولیا سمیع، مسئول روابط عمومی اورژانس همدان در این باره گفت: قبل از رسیدن نیرو های اورژانس این فرد پشیمان و از محل رفته بود خوشبختانه سانحه ای رخ نداد و نیازی به ورود نیرو های اورژانس نبود.

سید صادق پورسینا، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: عصر روز گذشته یک مورد تماس از شهروندان در خصوص خودکشی دختری جوان از بالای پل میدان بار به مرکز ستاد فرماندهی داشتیم.

وی افزود: از شهروندان تقاضا داریم به کلیپ ها و شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکنند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان ادامه داد: بلافاصله یک اکیپ از نیروهای امدادی ۱۲۵ به محل مورد نظر واقع در چهارراه میدان بار اعزام شدند، که بعد از حضور نیروها اعلام شد چنین فردی در محل مورد نظر وجود ندارد و هیچ اتفاقی نیفتاده و خبری نیست.

پورسینا با تاکید بر تعداد تماس های مکرر به آتش نشانی گفت: بعضا پیش می آید دو جوان به خاطر مسائل مختلف و یا انتقام از یکدیگر حرکاتی را نمایشی انجام می دهند و هیچ قصدی هم ندارند فقط جو جامعه را متشنج می کنند.

رئیس آتش نشانی همدان گفت: از مردم تقاضا داریم به شایعات و کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکنند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب