معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان:

شناسایی و جمع آوری بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه باید مورد توجه مدیران شهری باشد

 

عباس نجفی گفت: شناسایی و جمع آوری بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه باید مورد توجه مدیران شهری باشد.

به گزارش عصر همدان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان عنوان کرد: شناسائی محل‌های تجمع دست فروشان باید مورد توجه مدیران شهری قرار بگیرد زیرا برخی افرادی سودجو از خلاءهای نظارت سوء استفاده و اقدام به عرضه و فروش اموال مسروقه در این بازار ها می‌نمایند.

عباس نجفی، معاون قضائی رئیس کل و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان در جمع خبرنگاران بیان کرد: جرم سرقت از جمله جرائم مهم علیه اموال و مالکیت عمومی است و پیشگیری از وقوع جرم سرقت یکی از اهداف امنیتی و انتظامی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان می‌باشد.

وی ضمن تاکید بر این موضوع که یکی از مداخلات انتظامی و امنیتی برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه می‌باشد، تصریح کرد: ساماندهی محل‌های تجمع دست فروشان باید در اولویت مدیران شهری قرار بگیرد زیرا برخی افرادی سودجو از خلاءهای نظارت سوء استفاده و اقدام به عرضه و فروش اموال مسروقه در این بازارها می‌نمایند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان شناسائی و ثبت اموال در دفاتر مخصوص توسط واحدهای صنفی فروش اقلام دست دوم و ضایعاتی را یک ضرورت دانست و خاطر نشان کرد: یکی از طرح‌های معطوف به پیشگیری از سرقت شناسایی جمع‌آوری بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه است.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب