بیشترین بازدیدها

یادداشت

تحقق گام دوم انقلاب و نشاط اجتماعی هدف اصلی طرح جوانه های صالحین

مسئول تعلیم و تربیت سپاه شهرستان کبودراهنگ از اجرای طرح جوانه های صالحین در ۲۰ پایگاه این شهرستان خبرداد و گفت:طرح جوانه های صالحین شهرستان کبودراهنگ از امروز در ۲۰ پایگاه شاخص بسیج در رده های سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان فعالیت های خود را آغاز کرده است.

حجت الاسلام جعفر محمدی مسئول تعلیم تربیت سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با عصر همدان،  در تشریح اهداف طرح جوانه های صالحین این شهرستان اظهارکرد: در راستای کادر سازی و تربیت نیروی انقلابی امسال همانند سال های گذشته طرح جوانه های صالحین برنامه های متنوعی جهت اجرا در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به اهداف دیگر این طرح و برنامه های پیش رو تاکید کرد: این طرح با شعار “ایجاد زمینه برای تحقق گام دوم انقلاب” و با هدف تربیت نیروهای انقلابی،مومن و کارآمد و ارتقا سطح آگاهی و بصیرتی و آموزش مهارت های لازم بسیجیان اجرا خواهد شد و فعالیت های خود را آغاز خواهد کرد .

محمدی با تشریح اهمیت و لزوم اجرای این طرح بزرگ در کشور و ایجاد نشاط اجتماعی در قالب این طرح افزود: ایجاد شور و نشاط در بین بسیجیان، فرهنگ سازی و ترویج نماز، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تقویت روحیه انقلابی و معنوی در بین نوجوانان و جوانان از دیگر اهداف طرح جوانه های صالحین است.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه شهرستان کبودراهنگ به تهاجم فرهنگی و عرصه جنگ نرم دشمنان علیه کشور به ویژه جوانان و نوجوانان اشاره و تصریح کرد: پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و آگاهی بخشی هر چه بیشتر آنان با مفاهیم دینی و بصیرتی می تواند توطئه های ننگین دشمنان در فضای واقعی و مجازی را نقش بر آب کند.

انتهای پیام /ر

آخرین مطالب