بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در دیدار با اصحاب رسانه:

امنیت جامعه و دقت روی حوادث، نباید فدای سرعت در انتشار اخبار شود

سردار سلمان امیری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: امنیت جامعه و دقت روی حوادث، نباید فدای سرعت در انتشار اخبار شود، در زمان بروز حوادث و اتفاقات به ما وقت دهید.

به گزارش عصر همدان، سلمان امیری، فرمانده جدید نیروی انتظامی استان همدان، صبح امروز در نشست خبری بمناسبت قرارگیری در آستانه هفته ی ناجا به بیان انتظارات پلیس از رسانه پرداخت و خطاب به آن ها گفت: تعاملات خود را با پلیس بیشتر کنید. آموزش و پاکسازی شبکه های اجتماعی، آموزش در خصوص آسیب های استفاده از مواد مخدر، در کنار اعتیاد، طلاق، بیکاری، سرقت و جرائم صورت گیرد.

وی افزود: در تمامی جرائم، پلیس حساسیت دارد و از اصحاب رسانه میخواهیم بیشتر از قبل با پلیس و معاونت اجتماعی در ارتباط باشند.

امیری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه انتقاد های به جای اصحاب رسانه کمک شایانی به ما خواهد کرد، تاکید کرد: امنیت جامعه و دقت روی حوادث، نباید فدای سرعت در انتشار اخبار شود، در زمان بروز حوادث و اتفاقات به ما وقت دهید.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان هدف پلیس و رسانه را مشترک و ایجاد امنیت مطلوب در جامعه دانست و گفت: رویکرد رسانه ها باید آموزش جامعه باشد، مثلا با آگاهی بخشی به مردم در ارتباط با فرهنگ رانندگی و ترافیک، می توان در کاهش تصادفات سهیم بود.

وی با توجه به شرایط ایجاد شده از ویروس کرونا گفت: خبرنگاران با پوشش خبری در فضای مجازی و صداو سیما به مردم رعایت بهداشت را آموزش دهند.

 

انتهای پیام/ط

آخرین مطالب