نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

مشکل ۱۹ ساله تعاونی مسکن فرهنگیان اسدآباد در آستانه مرتفع شدن/لزوم تشکیل کارگروه و تصویب طرح واگذاری زمین‌ها

کیومرث سرمدی با اشاره به پیگیری مشکل تعاونی مسکن فرهنگیان اسدآباد، گفت: بر اساس صحبت‌های مدیرکل راه و شهرسازی نتیجه آزمایش خاک به تهران ارسال شده و به‌زودی با تشکیل کارگروه و تصویب آن در شورای برنامه‌ریزی در مدت کوتاهی به نتیجه خواهد رسید.

کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به مشکل چندین ساله تعاونی مسکن فرهنگیان اسدآباد، اظهار کرد: تعاونی مسکن فرهنگیان به‌عنوان یک دغدغه و مطالبه مطرح  و از سال‌های قبل باقی‌مانده  بود که پیگیر آن شدیم.

وی گفت: طبق آخرین تماس ما با آقای حسینی مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان و توضیحات وی پیشرفت کار روندش بسیار خوب است و این طرح و واگذاری زمین‌ها به تعاونی مسکن فرهنگیان در کمیته‌های مربوطه تصویب شده، آزمایش خاک هم انجام و نتیجه آن به تهران ارسال شده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس افزود: با توجه به قول و وعده مسئولان امیدواریم با تشکیل یک کارگروه و تصویب در شورای برنامه‌ریزی در مدت کوتاهی به نتیجه خواهد رسید.

وی گفت: بسیاری از فرهنگیان سؤال می‌کنند که حل این مشکل به کجا رسید؟ بنده پیگیر آن شدم و  با توضیحات مسئولان استان جای امیدواری است که در زمان کوتاهی این مشکل حل شود و دغدغه فرهنگیان مرتفع شود.

تعاونی فرهنگیان شهرستان اسدآباد با عضویت ۶۰۰ نفر  ۱۹ سال است که مطالبه تحویل مسکن را دارند، بعد از سال‌ها کش‌وقوس مسئله امسال(۹۹) از ۳۰ هکتار زمین بالادست شهرک یادگار که برای ساخت مسکن‌های طرح اقدام ملی در نظر گرفته شده پنج هکتار تحویل فرهنگیان می‌شود.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب