بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرمانده ناجا در دیدار با امام جمعه همدان:

اقدامات پیشگیرانه و پیگیری ناجا در کاهش برخی جرایم بسیار موثر بوده است

سردار حسین اشتری گفت: نیروی انتظامی علاوه بر برقراری و حفظ امنیت، سالانه ۷۰ میلیون خدمت به مردم ارائه می‌دهد.

به گزارش عصر همدان، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی کل کشور، دوشنبه شب در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان اظهار داشت: رهبری معظم انقلاب اسلامی در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری به سازمان های نیروهای مسلح و مردم توجه ویژه ای داشتند و انسان با شنیدن منویات گُهربار ایشان به داشتن چنین رهبر، فرمانده و سکاندار مملکت احساس غرور می‌کند.

اشتری با اعلام اینکه نیروی انتظامی ۷۰ میلیون خدمت سالانه دارد، گفت: این خدمت رسانی‌ها را یک لطف بزرگ از جانب خداوند می‌دانیم و تمام سعی ما نیز بر این است که خدمت‌گذار خوبی برای مردم باشیم.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی ضمن اینکه مسئول حفظ امنیت، جان، مال و ناموس مردم است، به عنوان یک نهاد خدمتی نیز در حال فعالیت می‌باشد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مزیت نیروی انتظامی را خدمت رسانی آن به مردم دانستند، عنوان کرد: در ایام کرونا ناجا با تمام توان و ظرفیت در کنار مردم و در راستای پیگیری و اجرا شدن مصوبات ستاد کرونا مشغول فعالیت بود.

وی حفظ و حراست از مرزها و برقراری امنیت در تمام اقصی نقاط کشور را از وظایف ناجا برشمرد و اظهار داشت: با وجود آنکه در بخشی‌هایی با افزایش جرایم مواجه بوده‌ایم اما اقدامات پیشگیرانه و پیگیری ناجا در کاهش برخی جرایم بسیار موثر بوده است.

اشتری با تقدیر از اقدامات سردار کامرانی صالح در دوره تصدی وی به عنوان فرمانده انتظامی استان، مطرح کرد: در دوره فرماندهی سردار کامرانی صالح رشد خوبی در کارها وجود داشت که ناشی از اراده ایشان و همکاری خوب همکاران در استان است.

وی با معرفی سردار امیری به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان، گفت: امیدوارم هستیم تا با حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده جدید ناجا در استان همدان مسیر گذشته را با سرعت بیشتری ادامه دهد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به مردم را افتخاری برای خود می‌دانیم، عنوان کرد: کسانی که در نیروی انتظامی مشغول فعالیت هستند همان طور که رهبر معظم انقلاب نیر فرمودند، مصداق مجاهد فی سبیل الله هستند.

وی ادامه داد: پلیس در حال جهاد با هر گونه ناامنی است و لذا شهدایی که در این راه تقدیم می‌کند تاکیدی بر این حرف است که با تمام توان، جان خودشان را در طبق اخلاص قرار داده‌اند.

انتهای پیام

آخرین مطالب