سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار خبر داد؛

پلمپ سه باشگاه ورزشی متخلف در شهرستان بهار

علیرضا صفی زاده از پلمپ سه باشگاه ورزشی در شهرستان بهار به دستور دادستانی خبر داد.

علیرضا صفی زاده، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، اظهار داشت: در راستای مصوبه ستاد استانی کرونا و دستور استاندار مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی نظارت های ما بر اماکن و باشگاه های ورزشی شدت گرفته است و در این باره چندین مورد تخلف از سوی برخی باشگاه ها دیده شده و تقاضای عموم مردم بر برخورد با آنها بوده است.

صفی زاده ادامه داد: سه باشگاه ورزشی متخلف در شهرستان داشتیم که پیش از این چندین بار به آنها تذکر داده شد، اما در نهایت دادستان محترم شهرستان دستور برخورد و پلمب سه باشگاه ورزشی را ابلاغ نمود و در همین راستا برخورد مقتضی از سوی نیروی انتظامی صورت گرفت و سه باشگاه ورزشی پلمب شد.

وی به شرایط اضطراری استان و شهرستان در وضعیت شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان متولی اشاعه ورزش در شهرستان است ؛ اما هم اکنون در شرایطی هستیم که سلامتی مردم مهمتر است و ما مجبوریم با باشگاه ها و اماکنی که خلاف مصوبه ستاد استانی کرونا رفتار می کنند برخورد کنیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار افزود: ما شرایط اقتصادی حاکم بر کشور را درک می کنیم، اما سلامتی مردم برای ما در اولویت است ، لذا شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی باشگاهها و اماکن ورزشی موضوع را با اداره ورزش یا دادستانی در میان بگذارند تا برخورد مناسبی صورت گیرد.

انتهای پیام/ک

آخرین مطالب