کمک های مومنانه جاماندگان اربعین در نهاوند+تصاویر

به مناسبت اربعین حسینی بسته های معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر بین نیازمندان شهرستان نهاوند توزیع شد.

به گزارش عصر همدان، هر ساله در ایام اربعین حسینی عاشقان حسینی در کربلای معلی اجتماع عظیم میلیونی عاشقان سید الشهدا را تشکیل می دادند ولی امسال به دلایل شرایط کرونایی امکان حضور در این مراسم فراهم نشد و دلدادگان حسینی به صورت های مختلف نذورات خود را ادا کردند.

خیرین و گروه های جهادی نهاوند نیز به مناسبت اربعین حسینی مرحله دیگری از رزمایش کمک های مومنانه را در شهرستان اجرا کردند و نذورات خود را به سوی نیازمندان سوق دادند.

خیرین با تهیه بسته های معیشتی، بهداشتی و توزیع لوازم التحریر نذر خود را ادا کردند و صحنه های زیبایی از کمک به فقرا را خلق کردند.

اجرای رزمایش کمک مومنانه به همت بسیج دانشجویی نهاوند از جمله این برنامه ها بود که به همت گروه جهادی سردار شهید حاج محسن امیدی حوزه بسیج دانشجویی برگزار شد.

در راستای رزمایش کمک مومنانه تعداد ۱۰۰ بسته لوازم التحریر و ۱۰۰ بسته مواد غذایی در بین افراد و خانواده های نیازمند نهاوندی توزیع شد.

ارزش هر بسته لوازم التحریر به طور میانگین ۱۰۰ هزارتومان و هر بسته مواد غذایی ۵۰۰ هزارتومان می باشد.

پخش ۲۰۰ بسته بهداشتی نذورات مردمی

به مناسبت اربعین حسینی توسط گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی روستای “لیلان” از دیگر برنامه های امروز در نهاوند بود.

جمع آوری و تهیه بسته های معیشتی توسط گروه جهادی بانوان پایگاه حضرت زکیه از دیگر کمک های مومنانه مردم نهاوند بود که این بسته ها با حضور سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند توزیع شد.

 

انتهای پیام/س

آخرین مطالب