در سایه غفلت مسئولین؛

باشگاه‌های ورزشی در اسدآباد با وجود محدودیت های کرونایی همچنان فعال هستند

با وجودی که دو روز از مصوبه ستاد مدیریت کرونا برای تعطیلی یک هفته ای اماکن ورزشی می گذرد، اما همچنان این اماکن به فعالیت می پردازند، سؤال اینجاست که مسئولان متولی و نظارتی کجای امر هستند؟!

به گزارش عصر همدان، بر اساس مصوبه ستاد استانی مدیریت کرونا و به تبع ستاد شهرستانی در اسدآباد، اعمال محدودیت های یک هفته ای با هدف کمک به سلامتی مردم به ادارات ابلاغ شده، البته از طریق فضای مجازی نیز این امر اطلاع رسانی شده است.

یکی از مصوبات ستاد کرونا، تعطیلی یک هفته ای کلیه باشگاههای ورزشی اعم از دولتی و خصوصی است؛

این در حالی است که امروز دوشنبه بعداز اعلام مصوبات به ادارات و اطلاع رسانی آن، باشگاههای ورزشی در سطح شهرستان اسدآباد در حال فعالیت هستند.

در این زمینه حمیدرضا رجبی سرپرست اداره ورزش و امور جوانان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به مصوبه ستاد کرونا در اعمال محدودیت یک هفته ای، اظهار کرد: کلیه باشگاههای ورزشی اعم از دولتی و خصوصی به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود و حق فعالیت ندارند.

وی گفت: براساس مصوبه ستاد کرونا در صورت مشاهده فعالیت باشگاه ها اقدام به پلمب خواهند کرد؛ بنابراین انتظار می رود که از بازگشایی این اماکن پرهیز شود.

نظارت بر عدم بازگشایی باشگاه های ورزشی یکی از وظایف اداره ورزش و امور جوانان است که گویا هنوز نظارتی رخ نداده است.

متأسفانه این روزها برخی از مدیران منتظرند تا نسبت به بی توجهی برخی از اماکن ورزشی اعتراضی شود تا به آن رسیدگی و بر آن نظارت کنند، حال اینکه یکی از وظایف ذاتی ادارات باید نظارت باشد.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب