اسکای مال، پروژه ای تجاری در وسط دو مرکز درمانی!

پروژه تجاری اسکای مال پیچ زندان، در بین دو مرکز درمانی سینا و فرشچیان قرار دارد که این مسئله مشکلات زیادی را برای کادر درمان این مراکز و همچنین بیماران پدید می آورد.

به گزارش عصر همدان، همانگونه که در تصویر مشخص است، پروژه اسکای مال در بین دو مرکز درمانی سینا و فرشچیان قرار دارد؛ این دو مرکز که مراکز تخصصی اعصاب و روان نیز هستند می بایست سر و صدای ناشی از گود برداری و سنگ شکنی و حمل خاک توسط ماشین آلات سنگین را در طول چندین سال برای ساخت پروژه و پس از آن در زمان بهره برداری از یک مجتمع تجاری بزرگ در کنار بیمارستان را تحمل نمایند.

سوال اینجاست که آیا اصلا قابل تحمل است؟

سوال بعدی این که چه کسانی اجازه این خطای بزرگ را صادر کرده اند؟ آیا کمیسیون ماده ۵ در زمان تغییر کاربری به این موضوع دقت نموده و مطالعه کرده و سپس رای به تغییر کاربری داده یا صرفا پر اساس فشارهای سیاسی این کار را انجام داده است؟

آیا در مراحل بررسی برای تغییر کاربری از دانشگاه علوم پزشکی نظر خواهی و استعلام شده است؟

آیا دانشگاه علوم پزشکی نسبت به حقوق بیماران و وظایف خود در این خصوص کوتاهی کرده است و یا اصلا در جریان نبوده و استعلامی از آن نشده است؟

یا نکند پس از این خطای بزرگ صورت گرفته، حال صاحبان این پروژه تجاری پر از تبعیض و رانت خواهند گفت که جای بیمارستان ها مناسب نیست و باید از اینجا بروند؟!

انتهای پیام

آخرین مطالب