بیشترین بازدیدها

یادداشت

برای چهارمین بار صورت گرفت؛

تویسرکان، میزبان لیگ برتر دوچرخه سواری کشور/دستگاه های اجرایی به صف؛ فرصت سوزی نکنید

رامین تاج بخشیان، گفت: دهه دوم آبان ماه سال جاری، تویسرکانی ها میزبان برگزاری مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری با حضور ۱۲ تیم از سراسر کشور هستند.

رامین تاج بخشیان، رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان، با اشاره به شرایط جغرافیایی و مناسب شهرستان تویسرکان برای برخی مسابقات ورزشی از جمله مسابقات کورسی، گفت: این شهرستان برای چهارمین بار است که در سال های اخیر به عنوان میزبان مسابقات کشوری در رشته ورزشی دوچرخه سواری انتخاب شده است.

وی اظهار کرد: یکی از اهداف برگزاری این دوره از رقابت ها، ایجاد هماهنگی و همکاری بیشتر بین اعضای جدید کادر اجرایی هیئت دوچرخه سواری در استان و پایتخت و به ویژه شناساندن استعدادهای هم استانی های فعال در این رشته ورشی به کشور است.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان افزود: بدین ترتیب لیگ دوچرخه سواری کورسی در دهه دوم آبان ماه سال جاری در دو رشته و با حضور ۱۲ تیم از سراسر کشور در شهر طلای سبز برگزار می شود و یک تیم نیز از استان همدان در این دوره از رقابت ها حضور دارد.

تاج بخشیان با اعلام اینکه مسابقات کشوری دوچرخه سواری در دو روز برگزار می شود، تصریح کرد: دوچرخه سواران در دو رشته استقامت به مسافت ۱۰۰ کیلومتر و تایم تریل انفرادی به مسافت ۴۰ کیلومتر با یکدیگر رقابت می کنند.

دستگاه های اجرایی تویسرکان به صف؛ فرصت سوزی نکنید

به گزارش همدان، تویسرکان را به عنوان پایتخت طلای سبز ایران، خاستگاه منبت گلریز و بهشت غرب می شناسند، این شهرستان در سالیان گذشته به همت مفتح نماینده مردم و مسئولان ورزشی، میزبانی مسابقات کشوری بسیاری از جمله کبدی، کاراته و دوچرخه سواری را عهده دار بوده است.

امید آن که مجریان و دستگاه های اجرایی این بار فرصت سوزی را در پیش نگیرند و از این موقعیت کم نظیر با برنامه ریزی و طرح های متبکرانه و به ویژه استفاده از خرد جمعی، بهره لازم را برای شناساندن ظرفیت های تویسرکان با توجه به جهانی شدن گردو و ملی شدن منبت گلریز آن ببرند.

انتهای پیام/ز

آخرین مطالب