جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان:

بزرگترین دغدغه شهید همدانی بیکاری جوانان همدان بود

آخرین ویرایش در:
 سردار مهدی فرجی  گفت: هر وقت  شهید همدانی ز سوریه به ایران و همدان می آمد اشاره به بیکاری جوانان همدانی داشت و می گفت بیکاری جوانان همدانی بزرگترین دغدغه ذهنی من است.

به گزارش عصر همدان، مراسم افتتاح پایگاه بسیج شهید مهدی یوسفی در یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی بوعلی با حضور سردار فرجی جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان، بادامی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، جمعی از مدیران شرکتهای این شهرک صنعتی و فرماندهان سپاه و اصحاب رسانه برگزار شد.

سردار مهدی فرجی، جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه بزرگترین دغدغه سردار شهید حاج حسین همدانی بیکاری جوانان همدانی بود، گفت: هر وقت حاج حسین از سوریه به ایران و همدان می آمد اشاره به بیکاری جوانان همدانی داشت و میگفت بیکاری جوانان همدانی بزرگترین دغدغه ذهنی من است.

جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان(ع) گفت: دفاع مقدس جنگی بود که به ما تحمیل شد، جنگی که بین دو کشور نبود. دشمنان با ساخت فیلم ها سعی می کنند که به دنیا ثابت کنند جنگ بین دو کشور شیعه بود. جنگ واقعی بین جمهوری اسلامی که دو سال از شکل گیری آن می گذشت، با ۴۴ کشوری بود که بر اساس اسناد به صدام پول، تجهیزات و امکانات می دانند.

وی گفت: ۳۶ کشور به طور مستقیم علیه ما نیرو وارد منطقه کردند، اولین تیری که به سمت جمهوری اسلامی شلیک شد از سوی شاه حسین اردنی بود. تا پایان جنگ  نیز ۱۹۰ افسر عالی رتبه آمریکایی در اتاق جنگ صدام حضور داشتند و تمام حرکات را آنها اداره می کردند.

سردار فرجی گفت: طبق اسناد رسمی در سال ۱۳۶۳ پادگان ابوذر توسط اسکاتران های سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس از ساعت ۹ صبح تا ۱۳:۳۰ دقیقه با قساوت قلبی بی سابقه بمباران شد. فیلم های گرفته شده توسط ۳ فیلمبردار حاضر در پادگان که خود نیز به شهادت رسیدند، بسیار قابل تامل است.

وی در پایان با بیان اینکه وجود ناوهای آمریکایی در حوالی خلیج فارس کاربرد تبلیغاتی و جنگ روانی دارد، گفت: دوره استفاده از ناوهای جنگنده آمریکا به پایان رسیده و رزمنده های سپاه اگر اراده کنند، با قایق های تند رو و روحیه شهادت طلبانه در عرض ۴۵ دقیقه ناوهای جنگنده آمریکا را نابود می کنند.

انتهای پیام/ط

آخرین مطالب