بیشترین بازدیدها

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

نمایشگاه روایت فتح در اسدآباد گشوده شد+تصاویر

 نمایشگاه روایت فتح به مناسبت هفته دفاع مقدس در اسدآباد گشوده شد.

به گزارش عصر همدان، به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه روایت فتح با ایجاد ۱۲ غرفه از عکس، دست نوشته، وصیتنامه، وسایل شخصی شهدا برپا شده است.

در این زمینه سیدعلی موسوی، رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، از برپایی نمایشگاه روایت فتح در این شهر خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه به همت شهرداری و شورای شهر و با همکاری ادارات آموزش و پرورش، هلال احمر، کتابخانه‌ها، بنیاد شهید، هیأت پیروان شهدا، تبلیغات اسلامی و سپاه گشوده شده است.

وی با بیان اینکه در نمایشگاه روایت فتح ۱۲ غرفه ایجاد شده، گفت: در این نمایشگاه آثاری از رزمندگان دوران دفاع مقدس، غنایم جنگی و با فضاسازی دوران جنگ تحمیلی همراه است.

رئیس شورای اسلامی شهر اسدآباد هدف از این برپایی نمایشگاه را آشنایی نسل جوان و نوجوان با شهدا، تمثال مبارک و رشادت و فداکاری آنان دانست و گفت: مردم و نسل امروزی که در آن برهه از جنگ نبوده اند، با دیدن عکس‌ها فضای جبهه برای آنان تداعی می‌شود.

وی با اشاره به شرایط ویژه کرونا، گفت: درست است که کرونا وجود دارد اما ما نمی‌توانیم خدمات و رشادت شهدا و ایثار گران و جانبازان را نادیده بگیریم و حداقل کار فرهنگی مانند این نمایشگاه را بر پا نکنیم.

موسوی گفت: البته این نمایشگاه با رعایت پروتکل بهداشتی و نصب ضدعفونی در ورودی آن برپا شده است.  وی یادآور شد: این نمایشگاه به مدت یک هفته هر روز صبح تا شب برای عموم مردم گشوده است.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب