معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین:

خون شهادت طلبی و استبداد ستیزی تا ابد در رگ های انقلاب اسلامی جریان خواهد داشت

 

سردار آبنوش گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از شاخص ترین پدیده ها در طول تاریخ جهان اسلام در ۱۴۰۰ سال گذشته است.

به گزارش عصر همدان سردار آبنوش معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین در یادوراه ۳۶ شهید روستای قباق تپه از توابع بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ اظهارکرد: فرهنگ برگزاری مراسمات مذهبی و همین یادوراه های شهدا معقوله ای است که سال هاست معادلات و حربه های سیاسی دشمنان علیه ملت مظلوم ما را بر هم زده و هزینه های میلیاردی آن ها را تباه کرده است و امروز ما باید این فرصت بزرگ را قدر بدانیم.

وی افزود: تمامی شبهات موجود در فضای حقیقی و مجازی که امروز مطرح می شود از صدر اسلام بوده است و تبیین بیانات ائمه معصومین علیه السلام و عبرت گرفتن از تاریخ حلال این مشکلات اساسی است.

فرمانده اسبق سپاه استان قزوین با بیان اینکه تاریخ بهترین پاسخ دهنده به شبهات امروز است اضافه کرد: یکی از اشکالات بزرگ ما کوتاهی در مرور تاریخ است چرا که تاریخ در حال تکرار است و باید پا روی شانه تاریخ بگذاریم تا آینده دورتر را بهتر ببینیم و از تاریخ عبرت بگیریم.

وی با تاکید بر نقش غدیر در تاریخ جهان اسلام افزود: تمامی ادیان بعد از رحلت پیامبرانشان به انحراف کشیده شدند و غدیر تنها ضامن استمرار اسلام در جهان بود و همین استمرار،پویایی و رشد شیعه باعث کینه ها و عداوت ها علیه مذهب تشیع در جهان اسلام شد.

وی ادامه داد: وقتی دشمنان غدیر را عامل انزوای خود دیدند توطئه های فراوانی تدارک دیدند و تمامی قضایای بعد از غدیر نشات گرفته از همین عداوت ها بود که امروز بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال همچنان ادامه دارد.

آبنوش نقش کربلا در خنثی سازی حیله های دشمنان را بسیار کلیدی دانست و بیان کرد: کربلا احیای دین را تضمین کرد و ۱۴۰۰ سال بعد از واقعه ی کربلا همچنان تمامی حربه های دشمنان را نقش بر آب می کند و این لباس مشکی نشان برائت و انزجار ما از همین دشمنان است.

وی با اشاره به انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در سال ۵۷ عنوان کرد: انقلاب ما انفجار نور انسانیت و ظلم ستیزی در تمامی جهان بود و این انقلاب بر خلاف میل ابرقدرت های جهانی تا قیامت خون شهادت طلبی و استبداد ستیزی در رگ هایش جریان خواهد داشت.

سردار آبنوش با انتقاد شدید از برخی جریان های داخل کشور گفت: برخی ها چشم بر دشمنی های ۱۴۰۰ ساله دشمنان بسته و با بی خیالی و بی حالی و خوش خیالی به دشمنان اعتماد کردند و دم از مذاکرات زدند که نتیجه را هم دیدند.

وی افزود: عده ای از منافقین در داخل کشور بی تدبیری ها و ناکارآمدی ها را به رهبری منتصب می کنند که در جواب آن ها باید گفت که علی علیه اسلام در صدر اسلام با وجود تمامی فسادها و ظلم ها در زمان خلافت عثمان برای مصلحت دین‌ اسلام و دوری از اختلافات بین مسلمانان به تنهایی از خلیفه سوم تا پای جان محافظت کرد و متاسفانه همین علی نیز متهم به قتل خلیفه شد.

آبنوش بصیرت و ولایت پذیری را لازمه پیروزی بر دشمنان دانست و گفت:امرور دشمن ناجوانمردانه از بیرون و برخی منافقین از داخل سعی در تخریب مقام ولایت دارند که پاسخ ملت ایران به دشمنان مشخص است چرا که ما فرزند عاشوراییم،ما ملت امام حسینیم و تا آخرین قطره خونمان پای آرمان های علوی و حسینی خود خواهیم ایستاد.

وی در انتها با اشاره به شاخص های انقلابی بودن مسئولین در کشور خاطر نشان کرد:ما جناحی یا حزبی نیستیم معیار سنجش مسئولین در کشور ما انقلابی و غیر انقلابی است هر کس خدمتی به مردم می کند و برای برداشتن باری از دوش مردم تلاش می کند از دیدگاه ما انقلابی است.

انتهای پیام/رس

آخرین مطالب