بیشترین بازدیدها

یادداشت

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا:

اینستاگرام صفحه ی بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی را مسدود کرد/آشکار شدن مجدد دروغگویی مدعیان آزادی

محسن کاظمی گفت: اینستاگرام با همه ادعاهای پوج آزادی بیان صفحه  تشکل بسیج را به دلیل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مسدود کرد.

به گزارش عصر همدان، محسن کاظمی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی پخش برنامه زنده یادمان دفاع مقدس و گرامی داشت یاد شهدای گمنام دانشگاه بوعلی سینا از صفحه اینستاگرام بسیج بوعلی این صفحه توسط مدعیان آزادی بیان با عنوان حمایت از تروریسم مسدود شد.

 

وی با بیان اینکه این رسوایی دیگری برای مدعیان آزادی بیان و حقوق بشراست، افزود:در طول دو شبی که این برنامه با حضور رزمندگان دفاع مقدس بصورت زنده پخش شد استقبال خوب مخاطبان نشان دهنده تاثیر گذار این حرکت بود.

کاظمی با اشاره به اینکه  با مسدود کردن صفحه به دنبال بستن راه انتقال حقیقت هستند،ادامه داد:خدا را شاکریم که با کار و همت همه بسیجیان و جنبش دانشجویی مسلمان دانشگاه توانتسه ایم خواب صاحبان بوقهای رسانه ای استکباری را برآشفته کنیم.

وی با بیان اینکه این برنامه به مدت سه شب از کنار جوار مطهر شهدای گمنام منتشر می شود،ادامه داد:امشب شب آخر پخش این برنامه زنده است که تلاش می کنیم از طریق راه های جایگزین مسیر انتشار صدای واقعی ملت ایران و شهدای عزیز همدان باشیم.

انتهای پیام/م

آخرین مطالب