بیشترین بازدیدها

یادداشت

بعد از سال ها کبودراهنگ دارای شهر بازی می شود

شهردار کبودراهنگ با انتقاد از نبود مکان های تفریحی در این شهر گفت: عملیات اجرایی احداث شهربازی مجهز و استاندارد در شهر کبودراهنگ با تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر و با مشارکت بخش خصوصی آغاز شد.

محمد رهگشا در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، در خصوص احداث و تجهیز مکانی برای تفریح مردم شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد: با توجه به نیاز مبرم مردم شهرستان به مکان های تفریحی این شهربازی در داخل پارک لاله و با وسایل بازی و تفریح برای کودکان و بزرگسالان در نظر گرفته شده است.

وی با تشریح پروژه ی پیش رو ادامه داد: این پروژه یکی از پروژه‌های مشارکتی شهرداری با بخش خصوصی است که امیدواریم هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

رهگشا با انتقاد از نبود مکان های تفریحی در این شهر گفت: شهر کبودراهنگ در چند سال گذشته فاقد مکانی مناسب برای تفریح شهروندان بوده و تقاضای بسیاری از شهروندان ایجاد محیطی شاد و مفرح برای خانواده ها بوده است.

وی با اشاره به پتانسیل های بخش خصوصی در این شهرستان افزود : امیدواریم در آینده هم با تمهیدات لازم بتوانیم از پتانسیل بخش خصوصی در جهت مشارکت در جذب سرمایه‌گذار و احداث مکان‌های تفریحی و گردشگردی در سطح شهر اقدام کنیم.

لازم به ذکر است شهردار و اعضای شورای اسلامی و کارشناسان شهرداری طی بازدیدی از شهر بازی همدان و مذاکره با بخش خصوصی خواستار تسریع در احداث آن در شهر کبودراهنگ شدند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب