بیشترین بازدیدها

یادداشت

فرماندار شهرستان همدان خواستار شد؛

تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی دستگاه های حمایتی به متقاضیان جامعه هدف

در کارگروه امور اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست فرماندار همدان و با حضور تعدادی از دستگاه های اجرایی و بانک های عامل، وضعیت تعهد اشتغال شهرستان در سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش عصر همدان، حسین افشاری با بیان اینکه تا کنون ۶۲ درصد از تعهد اشتغال سالجاری دستگاه های اجرایی در شهرستان همدان محقق شده است افزود: در این راستا ۳ هزار و ۸۹۷ مورد اشتغال ثبت شده در سامانه داریم که منجر به بیمه اجباری برای ۲ هزارو ۲۷۶ نفر شده است.

فرماندار شهرستان همدان با اشاره به ابلاغ دیر هنگام منابع اعتباری تسهیلات اشتغالزایی به برخی از دستگاه های اجرایی گفت: با عنایت به شناور بودن این اعتبارات باید طرحها و تسهیلات متقاضیان با جدیت و فوریت بیشتر مورد پیگیری قرار گیرد و حداکثر تلاش برای جذب بیشتر اعتبارات انجام شود.

وی از معرفی ۱۷ طرح با اعتبار ۲۹۷ میلیارد تومان جهت اخذ تسهیلات اشتغال روستایی به بانکهای عامل خبر داد و یادآور شد: طرحهای اشتغال روستایی با سرمایه گذاری های خرد و متوسط علاوه بر ریسک کمتر برای سرمایه گذاران کمک خوبی به اشتغال و توسعه در سطح روستاها می کند.

افشاری با اشاره به شرایط جوی در نیمه دوم سال خواستار تسریع در پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی شد و افزود: در پرداخت تسهیلات اشتغال به متقاضیان از سوی بانکها شاهد اشراف کافی و همکاری مطلوبی هستیم که جای قدر دانی دارد.

فرماندار همدان با اشاره به اجرای چند طرح سرمایه گذاری بزرگ با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری و سرمایه گذاری بخش خصوصی تصریح کرد: در دستگاه های اجرایی خدمات رسان این آمادگی وجود دارد تا حسب نیاز سرمایه گذاران و متقاضیان نسبت به طراحی و ارایه خدمات به طرحها اقدام نمایند.

انتهای پیام/ر

آخرین مطالب