رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد:

تحصیل ۴ هزار پایه اولی در سه مقطع تحصیلی در اسدآباد/دانش‌آموزان که بیماری زمینه ای دارند، از طریق شاد و تلویزیون آموزش ببینند

حسین عسگری‌مهرور با اشاره به ثبت نام ۱۷ هزار و ۲۰۰ نفر دانش آموز در مدارس اسدآباد، گفت: امسال حدود ۴ هزار پایه اولی در سه مقطع تحصیلی فعالیت درسی خود را آغاز کردند.

حسین عسگری‌مهرور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه در سالتحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ تعداد ۱۷ هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز در سطح مدارس شهرستان اسدآباد ثبت نام کردند، اظهار کرد: از این تعداد ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر در مقطع ابتدایی، ۴ هزار و ۱۰۰ نفر در مقطع متوسطه و ۲ هزار و ۸۰۰ نفر در متوسطه دوم هستند.

وی گفت: از کل تعداد دانش آموزان حدود ۴ هزار نفر در پایه اول مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه در حال تحصیل هستند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد با بیان اینکه والدینی که نگران بیماری زمینه ای فرزندانشان هستند نیازی به گواهی پزشک نیست، افزود: طبق فرم خوداظهاری والدین که در اختیار مدارس قرار دادیم، می‌توانید فرم را تکمیل و به مدیر تحویل دهند و آموزش را از طریق تلویزیون و شاد دنبال کنند.

وی یادآور شد: در صوت لزوم کلاس حضوری با تعداد بسیار محدود برای اینگونه دانش‌آموزان توسط مدیر برنامه ریزی می‌شود.

عسگری‌مهرور گفت: تمام مدارس برای آغاز سالتحصیلی ضد عفونی و گند زدایی شدند و دانش آموزان با داشتن ماسک در مدارس حاضر شدند.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب