معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان همدان خبر داد؛

دستگیری عاملان درگیری در جایگاه سوخت همدان

حسین بشری از دستگیری ۲ تن از عاملان اصلی درگیری در جایگاه سوخت “یا مهدی” شهر همدان خبر داد.

به گزارش عصر همدان، حسین بشری معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان همدان گفت: جمعه شب یک نفر راکب موتورسیکلت جهت سوختگیری به جایگاه “یا مهدی” واقع در بلوار امام خمینی (ره) شهر همدان مراجعه می کند که در حین ورود به سکوی سوختگیری لاستیک موتورسیکلت به پای اپراتور جایگاه برخورد که موجب مشاجره و درگیری لفظی بین آن ها می شود.

وی افزود: برابر بررسی های دوربین های جایگاه مشخص شد که راکب موتورسیکلت سپس از جایگاه خارج و پس از گذشت مدتی به همراه تعدادی از دوستان خود به جایگاه مراجعه و با اپراتور مذکور درگیر می شوند.

حسین بشری بیان داشت: در پی انتشار تصاویری از این درگیری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به موضوع حمله اراذل و اوباش با قمه و قداره به جایگاه سوخت اشاره شد که با بررسی مستندات موجود این موضوع صحت نداشته و تنها بحث درگیری بوده که در این بین اپراتور جایگاه به صورت سطحی مجروح و پس از خاتمه درگیری به محل کار خود مراجعه و مشغول به کار می شود.

معاون اجتماعی پلیس همدان در خاتمه با اشاره به انجام اقدامات پلیس در این رابطه گفت: ماموران پلیس با حضور در صحنه و بررسی های فنی تاکنون توانسته اند ۲ تن از عاملان اصلی این درگیری را دستگیر و ۴ نفر را شناسایی کنند که تلاش برای دستگیری آنان و دیگر همدستان ادامه دارد.

انتهای پیام/د

آخرین مطالب