معاون رییس جمهور:

تحریم ها بر کشوری که جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته، اثر نخواهد داشت/ساخت مسکن محرومین به عنوان «هدیه نظام» در دستور کار دولت

محمدباقر نوبخت با بیان اینکه تحریم‎ها بر کشوری که ۸ سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته، اثر نخواهد داشت گفت: هرچه تحریم را تنگتر کنند؛ باز هم نشان می‌دهیم که می‌توانیم کشور را اداره کنیم.

به گزارش عصر همدان، محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور در سفر یک روزه خود به همدان ابتدا در آئین کلنگ‌زنی ۲هزار واحد طرح تامین مسکن محرومین حضور یافت و گفت: قرار است در این سفر ۱۶پروژه عمرانی با اعتبار ۳۰۰میلیاردتومان کلنگ‌زنی و افتتاح شوند.

وی با بیان اینکه ۲هزار واحد طرح تامین مسکن محرومین تا ۹ ماه آینده آماده خواهند شد گفت: در سفر یک روزه‌‌ای که‌ همدان دارم، پروژه‌های عمرانی بزرگی را افتتاح و کلنگ‌زنی خواهیم‌ کرد.

معاون رییس جمهور بیان کرد: ۳۰پروژه تولیدی با اعتبار هزار و ۷۱ میلیارد تومان از طریق منابع دولتی، بانکی و سهم‌آورده در نظر گرفته شده که می‌توانند برای ۱۹هزار و ۶۲۷ نفر ایجاد اشتغاد کند.

وی در ادامه در بازدید از مرکز جامع سلامت بیمارستان بعثت و پروژه بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی اکباتان همدان گفت: با بهره‌برداری مرکز جامع سرطان همدان‌، کل کشور از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

نوبخت عنوان کرد: سعی می‌شود با حمایت و تقویت اعتبارات لازم، بیمارستان ۲۲۰تختخوابی اکباتان به بهره‌برداری برسند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه در جلسه شورای برنامه ریزی استان همدان با بیان اینکه تحریم‎ها بر کشوری که ۸ سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته، اثر نخواهد داشت گفت: هرچه تحریم را تنگتر کنند؛ باز هم نشان می‌دهیم که می‌توانیم کشور را اداره کنیم

وی بیان کرد: در دوره تحریم کنونی حتی اجازه فروش نفت به ایران در برابر غذا و دارو را نمی‌دهند؛ با این وجود نه تنها کشور را اداره کرده و حرکت چرخ توسعه را تداوم داده‌ایم؛ بلکه تولید را هم با جهش ادامه خواهیم داد.

معاون رییس جمهور در پایان گفت: ساخت مسکن محرومین را به عنوان «هدیه نظام» در دستور کار قرار داده و کلید آن را به مردم تحویل داده و می دهیم. انشالله این مسیر را امسال هم ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب