بیشترین بازدیدها

یادداشت

نوبخت به همدان آمد؛

افتتاح ۱۶ پروژه عمرانی و ۳۰ واحد تولیدی توسط معاون رییس جمهور+فیلم و عکس

محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برای کلنگ زنی و افتتاح ۱۶ پروژه عمرانی و ۳۰ واحد تولیدی وارد همدان شد.

به گزارش عصر همدان، محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه عزیزالله مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  با استقبال استاندار همدان، معاونین استاندار، تعدادی از فرمانداران، مدیران و مسئولان استانی وارد همدان شد.

کلنگ زنی دوهزار واحد طرح تامین مسکن محرومین

وی در بدو ورود به استان همدان، با حضور در روستای حاتم‌آباد واقع در شهرستان کبودراهنگ، ۲هزار واحد طرح تامین مسکن محرومین، یکی از پروژه‌های بزرگ استانی را کلنگ‌زنی کرد.

نوبخت در آئین کلنگ‌زنی ۲هزار واحد طرح تامین مسکن محرومین گفت: در سفر یک روزه‌‌ای که‌ همدان دارم، پروژه‌های عمرانی بزرگی را افتتاح و کلنگ‌زنی خواهیم‌ کرد و قرار است در این سفر ۱۶پروژه عمرانی با اعتبار ۳۰۰میلیاردتومان کلنگ‌زنی و افتتاح شوند.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: ۳۰ پروژه تولیدی با اعتبار هزار و ۷۱ میلیارد تومان با سقف اشتغال بیش از ۱۹هزار نفر، از ره‌آوردهای این سفر خواهد بود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: امیدواریم با حمایت‌های بنیاد مسکن ۲هزار واحد طرح تامین مسکن محرومین تا ۹ ماه آینده آماده تحویل باشند.

عزیزالله مهدیان معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در این مراسم گفت: در یک سال گذشته تعداد ۲۵۰۰ مسکن روستایی واحد مقاوم سازی شده و باقیمانده مسکن روستایی، مربوط به خانواده‌هایی بود که نمی‌توانستند این کار را انجام دهند .

نوبخت در ادامه با حضور در روستای شورین واقع در شهرستان همدان، ۸هزار واحد احداث شده از سیل سال ۹۸ را افتتاح و همچنین صدهزارمین واحد بهسازی و بازسازی مسکن روستایی در استان همدان را به بهره‌برداری رساند.

وی همچنین از روند ساخت مرکز جامع سرطان بیمارستان بعثت شهر همدان بازدید کرد.

 

تصاویر

 

انتهای پیام

آخرین مطالب