در آستانه بازگشایی مدارس صورت گرفت؛

توزیع ۱۵۰ بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند اسدآباد

آخرین ویرایش در:
در آستانه بازگشایی مدارس، با کمک سپاه ناحیه اسدآباد و خیرین ۱۵۰ بسته لوازم التحریر و کیف در قالب رزمایش کمک مؤمنانه بین دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.

به گزارش عصر همدان، در آستانه بازگشایی مدارس، سپاه ناحیه اسدآباد با کمک خیرین ۱۵۰ بسته لوازم التحریر و کیف را در قالب رزمایش کمک مؤمنانه بین دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان توزیع کرد.

جانشین سپاه ناحیه اسدآباد در حاشیه برنامه توزیع کمک مؤمنانه لوازم التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند، در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، اظهار کرد: این امر در راستای تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب با کمک حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی و همکاری آموزش و پرورش و خیرین انجام شد.

اسماعیل ششیکانی با بیان اینکه این کمک مؤمنانه لوازم التحریر در دو مرحله اجرا می‌شود، افزود: مرحله اول آن در دهه ولایت به تعداد ۲۵۷ بسته لوازم التحریر و مرحله دوم به تعداد ۱۵۰ بسته لوازم التحریر بین افراد دانش آموز نیازمند توزیع می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش اسدآباد هم در این زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: سپاه همیشه در کنار آموزش و پرورش بوده و تعامل خوبی با ما داشته است.

حسین عسگری مهرور با بیان اینکه بازدید از مدارس حاشیه شهر و روستا از سوی سپاه انجام شده، گفت: ۴۰۰ دانش آموز نیازمند شناسایی شده که سپاه کمک های خوبی را در تهیه و خرید لوزم التحریر برای این افراد داشته است.

وی تأکید کرد: امیدواریم که خیرین بیش از پیش ما را در این ایام همراهی کنند.

انتهای پیام/ن

آخرین مطالب