به همت جنبش مردمی تکریم نذری ظهر عاشورا در همدان؛

۱۲ هزار پرس غذای نذری با رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی آماده و توزیع شد

علی زبرجدی گفت:در ظهر عاشورای حسینی امسال ۱۲ هزار پرس غذا در بین اهالی شهرک الوند همدان و با مرکزیت سلف مرکزی دانشگاه بوعلی سینا طبخ و توزیع شد.

علی زبرجدی مسئول جنبش مردمی تکریم غذای نذری ظهر عاشورا در استان همدان در گفتگو با عصر همدان اظهار کرد: خوشبختانه با مشارکت مردم فهیم و حسینی همدان و با شعار( ما ملت امام حسینیم) بیش از ۱۲ هزار پرس غذا در شهرک الوند همدان، با مرکزیت سلف مرکزی دانشگاه بوعلی سینا طبخ و برای نهار ظهر عاشورا توزیع شد.

زبر جدی در پاسخ به سوال نحوه پخت و توزیع غذا با توجه به شیوع کرونا بیان کرد: مراحل پخت غذا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تحت نظارت دانشگاه بوعلی و شبکه بهداشت استان صورت گرفت؛ همچنین با هماهنگی هایی که از سه روز پیش با اهالی این شهرک شده بود به هر خانواده یک بسته دوتایی غذای نذری توسط بسیجیان و اهالی مسجد المهدی(عج) اعطا شد.

مسئول جنبش مردمی تکریم غذای نذری ظهر عاشورا در استان همدان افزود: این کار خیر خواهانه در چهار مرحله ی پشتیبانی، جمع آوری نذورات و کمک های مردمی، پخت و بسته بندی در ظروف یکبار مصرف و توزیع در بین اهالی شهرک الوند انجام گرفت.

زبرجدی در پایان تاکید کرد: در تمامی مراحل، کلیه عوامل اجرایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و تجهیزات کامل از قبیل لباس های مخصوص(گان)، پاپوش، ماسک و دستکش و با نظارت کامل و دقیق بازرسان شبکه بهداشت استان، کار را پیش بردند.

عکس: محمدامین نجفی

انتهای پیام/ط

آخرین مطالب