مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خبر داد؛

برنامه ریزی تولید ۱۰ درصد شیر کشور توسط شستا

محمدرضوانی فر گفت: در جهت گیری کلان شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تأمین ۱۰ درصد از تولید شیر کشور در دستور کار است.

به گزارش عصر همدان؛ محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه مجتمع دامپروری ۶ هزار رأسی گاوشیری شرکت ملاردشیر در روستای کوسج خلیل ملایر با اشاره به برنامه های شرکت شستا در راستای تولید کشور اظهار کرد: در جهت گیری کلان تامین ۱۰ درصد از تولید شیر کشور در دستور کار است.

وی افزود: با برآوردهای انجام شده هدف شستا با توجه به روند مصرف شیر و فاصله با سرانه مصرف و هزینه اجتناب ناپذیر از این فاصله روی استراتژیک ترین کالا دست گذاشته است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به پروژه های در دست اجرای تولید شیر در کشور توسط شرکت شستا اشاره کرد و گفت: در این راستا ۱۵ پروژه دامپروری در کشور برنامه ریزی شده است.

وی افزود: از کل تعداد این پروژه ها ۵ پروژه آن در استان همدان از مستعدترین استان های کشور ایجاد شده است.

رضوانی فر تاکید کرد: هدف ما توجه و خدمت به مردم و اجرای پروژه ها در استان های کمتر برخوردار است.

وی با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه های کلنگ زنی شده تصریح کرد: هدف ما در اجرای این پروژه ها این است که از نیروهای بومی برای اشتغال این طرح ها استفاده کنیم و در شهرهای مختلف ۱۰۰ درصد نیروهای جذب شده از نیروهای بومی است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: مطالعه آمایش سرزمینی در کشور انجام شده است و مناسب با استعدادهای هر منطقه برای توسعه عدالت سرمایه گذاری در شستا برنامه ریزی شده است.

وی افزود: در همین راستا استان همدان از استانهای کم برخوردار از طرح های شستا بود که ۶پروژه در این استان تعریف شد.

رضوانی فر افزود: اجزای این پروژه ها نشان از همراهی و همدلی مسئولین و نماینده های مجلس استان و مصداق بارز همدلی و همراهی است.

انتهای پیام/گ

آخرین مطالب